Як завоювати серце Водолія: поради астролога

як завоювати серце водолія: поради астролога

Вам знадобиться
 • Водолій
 • Любов
Інструкція
 • . 1

  Давно відомий той факт, що знак Зодіаку впливає на характер людини і його особистісні особливості. У зв’язку з цим, враховуючи характеристики знака, можна знайти правильний підхід для побудови хороших відносин з тим чи іншим представником знака. Водолії — це комунікабельні й чарівні люди, які незмінно користуються успіхом у протилежної статі. Багатьох сумирно закоханих людей, звичайно ж, цікавить, як завоювати серце Водолія.

 • . 2

  Як вже було сказано вище, Водолії дуже привабливі. Вони створюють навколо себе притягальну ауру, легко знайомляться з людьми, швидко заводять нові відносини. При цьому здебільшого ці відносини є несерйозними, і партнерам Водолія доводиться замислюватися, як розтопити серце коханого. Щоб Водолій звернув увагу на людину, йому треба кинути своєрідний виклик, привернути його увагу яскравими і неординарними вчинками. Водолії дуже цікаві, люблять сюрпризи і неординарні романтичні вчинки. Якщо відносини будуть постійно підживлюватися подібними подіями, то досить скоро доведеться думати про те, як просити руку і серце.

 • . 3

  Варто враховувати, що Водолій може довгий час цікавитися людиною, але не виявляти при цьому серйозні почуття. Тому партнеру слід проявити терпіння і послідовність, поступово намагаючись пробити броню Водолія ласкою і увагою. Якщо жінка дійсно відчуває справжню любов, то питання, як підкорити серце чоловіка, не стане для неї занадто складним. Головне — не звертати увагу на численних приятельок обранця, Водолій страшенно не любить сцен ревнощів.

 • . 4

  До витівкам Водолія слід ставитися максимально спокійно. Не можна намагатися обмежувати його свободу, це в більшості випадків призводить до розриву відносин, після чого доведеться думати вже про те, як відпустити людину з серця. Якщо партнер Водолія розраховує на довге спільне життя, то йому варто демонструвати всі свої найкращі почуття. Саме тоді й можна буде домогтися бажаного результату!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :