Як завоювати жінку-барана?

як завоювати жінку-барана ?

Вам знадобиться
 • Гарні манери
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Кожна жінка неповторна і індивідуальна особистість і виключенням не є жінка-Овен. Народжена під стихією Вогню, вона пристрасна і чуттєва, елегантна і енергійна. В основному, вона — лідер і не відступить від своїх планів та ідей. Вона цілеспрямована, рвучка і вперта. Але в глибині душі, вона залишається мрійниця і фантазеркою, яка чекає свого ідеального чоловіка, завдяки якому, вона пізнає щастя в особистому житті. Багато цікаві жінки є представницями знака Овна, і далеко не секрет, що будь-який чоловік хотів би дізнатися як завоювати жінку Овна. Дана стаття підкаже Вам, як годиться чоловікові завоювати жінку-Овен і як чоловік Овен завойовує жінку.

 • . 2

  Народжена під стихією Вогню, вона пристрасна і чуттєва, елегантна і енергійна. В основному, вона — лідер і не відступить від своїх планів та ідей. Вона цілеспрямована, рвучка і вперта. Вона ненавидить рутину, любить пригоди. Але в глибині душі, вона залишається мрійниця і фантазеркою, яка чекає свого ідеального чоловіка, завдяки якому, вона пізнає щастя в особистому житті. Жінка-Овен — жіночна і чарівна натура, але в ній є чоловіча наполегливість і впевненість у власних силах, що дозволяє їй долати труднощі на життєвому шляху. Чоловік і жінка Овни в чому схожі, тому знайти відповідь на питання, як завоювати чоловіка Овна, не складе труднощів.

 • . 3

  Жінка-Овен любить, коли за нею доглядають і щиро нею захоплюються. Але вона не визнає лестощів, зради і брехні. Вона шукає партнера здатного на щиру любов, розумного і сильного. Часом вона буває агресивна і запальна, але вона легко відходить від негативних емоцій. Вона цінує турботу про себе, і якщо Ви її досягнете, то Ви отримаєте щиру і люблячу дружину. Своєму чоловікові вона подаруй спокій і затишок у сімейному колі. Будьте чесні з жінкою-Овен. Жінка-Овен не потерпить зради і приниження. Якщо Ви проявите зрада по відношенню до жінки-Овен, то вона піде від Вас з гордо піднятою головою і більше ніколи не повернеться. Вона — проста натура, вона швидко забуває все погане, але зради не пробачить ніколи.

 • . 4

  Важливо знати, як поводитися з Овном. Досить вести себе гідно і бути уважним, тактовним, ввічливим і сміливим. Найбільше жінка-Овен цінує в людях доброту і чуйність, будучи такою сама. Так, не соромтеся! Проявіть всі кращі якості поряд з нею, будьте природні і залишайтеся самим собою, т. к. облуди вона не оцінить. Подаруйте їй свою турботу, час і увагу — вона це оцінить. Будьте поблажливі до неї, не висміюйте її слабкості. Дозвольте їй бути собою поруч з Вами. Будьте сильніший фізично і психологічно поруч з нею. І найголовніше, полюбите жінку-Овен і вона закохається в Вас.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :