Як завжди посміхатися?

як завжди посміхатися?

Вам знадобиться
 • Позитив
 • Життєрадісність
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Зробіть для себе установку на весь день, посміхайтеся і ще раз посміхайтеся. Відразу як прокинетеся, навіть якщо вас хтось розбудив, може бути це дзвінок з роботи, відженете від себе весь негатив, будьте щасливі і радісні з ранку, прокидайтеся з посмішкою. Наступний етап сьогоднішнього дня — це смачний сніданок. Приготуйте те, що ви любите. І нехай це зашкодить вашій фігурі, за день всі калорії ви спалите. Не бійтеся в цей день нічого, навіть зайвих кілограмів.

 • . 2

  Прийміть гарячу ванну, при цьому включіть свою улюблену музику і не забувайте постійно посміхатися, пам’ятаєте, цей день — це день позитиву і позитивної енергії. Співайте пісні, танцюйте, грайте, робіть все, щоб вам було весело.

 • . 3

  Наступний етап у вченні, як завжди посміхатися, це догляд за собою. Після ванни приведіть себе в порядок, своє волосся, нанесіть карколомний макіяж і одягніть свою найкрасивішу одяг. При цьому, дивлячись на себе в дзеркало посміхайтеся, нехай ця радість не сходить з вашого обличчя.

 • . 4

  Знову подивіться на себе в дзеркало і з посмішкою на обличчі скажіть слова: «Ти найкрасивіша, краще тебе не знайти!» Найважливіше це те, що від всього, що відбувається потрібно отримувати максимум задоволення. Коли у вас починає псуватися настрій, закривайте очі і згадуйте небудь радісне, або уявляйте собі запах улюбленої страви, а краще з’їжте його.

 • . 5

  Багато задають собі питання — як весь час посміхатися? І думають, що відповіді на нього немає, але це не так, просто виконуйте всі пункти з цієї статті і все вийде. Вийшовши з будинку, посміхайтеся знайомим, сусідам, але будьте пильні, якщо увійти сильно в роль, про вас подумають недобре. У навушники можна включити улюблену музику, і бути з нею у вільний час, від цього посмішка сама буде не сходити з обличчя.

 • . 6

  Знайдіть вільну хвилину і пройдіть по магазинах у пошуках давно бажаної речі, це допоможе вам посміхатися ще більше і щирою. Посміхайтеся людям, які вам сподобалися, познайомтеся, може бути, саме в цей усміхнений день, ви зустрінете свого звуженого. У будь-якому випадку — посміхайтеся.

 • . 7

  Прийшовши додому після важкого дня, не спускайте посмішку навіть через втому, прийміть розслаблюючу ванну з додаванням смачних запахів і свічок, ви розслабитеся, і ваша усмішка стане яскравішим. І пам’ятайте, прожити з посмішкою весь день, можливо, щоб вам не говорили інші! Жити в такому стані набагато простіше, ніж постійно хмуритися і плакати. А проживши так один день, ви обов’язково проживете другий і третій …

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :