Як захистити ламінат від вологи?

як захистити ламінат від вологи?

Вам знадобиться
 • Просочення
 • Прозорий герметик
 • Миючий засіб
 • Спеціальні засоби догляду за ламінатом
Інструкція
 • . 1

  Ламінат не рекомендується укладати в приміщеннях з підвищеною вологістю, наприклад, в кухні або ванній кімнаті. Але підлога з ламінату в житлових кімнатах також може зазнати впливу на нього вологи, тому його потрібно постійно захищати. Можна використовувати для захисту спеціалізовані засоби, які розбавляються у воді — просочення. Спочатку пляшечку із засобом потрібно збовтати, потім додати його в воду і промити підлогу за допомогою ганчірки або швабри.

 • . 2

  Необхідно уникати шорсткостей або матеріалів, здатних нашкодити підлогового покриття. Говорячи про те, як захистити ламінат від вологи, варто попередити, що перестаратися не варто. Як правило, просочення — це хімічні засоби, які в надмірній кількості здатні нашкодити підлогового покриття. Рекомендується мити ламінат з використанням спеціальних миючих засобів.

 • . 3

  Вони здатні легко очистити поверхню від жиру, бруду, клею і при цьому надають мінімальний вплив на чутливий матеріал. Якщо на паркеті з’явилася пляма, його ні в якому разі не можна виводити за допомогою ацетону. Наприклад, жувальну гумку з такої підлоги необхідно видаляти лише після того, як вона повністю висохне, а потім акуратно зішкребти. Якщо на ламінат розлили воду, її потрібно миттєво витерти і просушити, відкривши вікна і двері в приміщенні.

 • . 4

  Ні в якому разі не можна зволікати, так як він може увібрати всю вологу через стики всередину і деформуватися. Відновити ламіноване покриття підлоги буде неможливо. Не менш надійний захист ламінату від вологи порівняно із спеціальними миючими засобами — нанесення лаку. Потрібно уважно вибирати лак, сумісний з покриттям підлоги, так як з часом він може відшаруватися.

 • . 5

  Під час укладання ламінату шви рекомендується обробити прозорими спеціальними герметиками, укласти під низ спеціальну підкладку, щоб забезпечити звуко і вологоізоляцію. Необхідно стежити, щоб на поверхні ламіната не з’являлися сколи та тріщини, через які також може потрапити волога і деформувати покриття. У разі їх виявлення необхідно вжити заходів щодо вирішення проблеми.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :