Як захистити лобове скло від каменів?

як захистити лобове скло від каменів?

Вам знадобиться
 • Спеціальна захисна плівка
 • Увага
Інструкція
 • . 1

  Як захистити лобове скло від каменів? Камені, що зустрічаються на дорозі в процесі поїздки, можуть дуже серйозно зашкодити лобове скло. Такі камені можуть потрапити в нього при великій швидкості прямо з під коліс машини або відскочити від проїжджаючого повз авто. Навіть самий маленький камінчик може непросто зіпсувати зовнішній вигляд лобового скла, але і залишити на ньому серйозну тріщину. Далі розказано, як захистити лобове скло від каменів.

 • . 2

  В даний час все популярнішим стає спеціальна захисна плівка для стекол в автомобілі. Для захисту таким чином на зовнішню поверхню скла в авто фахівцями компанії акуратно наклеюється особлива захисна плівка. Така плівка зроблена з абсолютно прозорого і дуже якісного матеріалу високої міцності. Вона не тільки охороняє поверхню скла від стирання, але і значно знижує ймовірність появи на склі тріщин, подряпин, сколів і ямок від каменів. До речі, ці ж компанії зможуть підказати, як відполірувати скло на телефоні. До речі, крім захисту від каменів, така плівка захистить автомобіль від ультрафіолетових променів і перегріву. При цьому прослужить вона власнику машини протягом 2 тисяч кілометрів пробігу або 12 місяців. За цей термін матеріал не порветься і не зіпсується. А от інформацію, як вирізати отвори в склі, можна знайти на просторах мережі.

 • . 3

  Є і ще один більш надійний, але дорогий спосіб — придбання броньованого скла. Правда, коштувати воно буде дуже дорого — близько 1 тисячі доларів за скло. Далеко не кожен власник авто зможе дозволити собі придбати такі надміцні скла для машини. Та й встановити його не так просто, як клеїти наклейки на скло. Зате броньований скла гарантованого захистять свого власника від будь-яких переживань з приводу відколів, тріщин і подряпин. Навіть великі камені при сильному ударі такі скло не зашкодять.

 • . 4

  І, звичайно ж, захистити лобове скло від каменів допоможе обережність водія. Помітивши, що на дорозі безліч каменів або, проїжджаючи по щебеню, слід знизити швидкість і пересуватися якомога повільніше. Адже часта заміна лобового скла обійдеться власникові авто дуже дорого. Знаючи, як видувають скло, можна легко пояснити його високу вартість на сучасному ринку. Саме тому, якщо є можливість, слід уникати таких небезпечних доріг і всіма силами спробувати убезпечити свій автомобіль і його скла від усіх можливих неприємностей. Це збереже і гроші, і нерви автовласника, і зовнішній вигляд його машини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :