Як захистити очі в солярії?

як захистити очі в солярії?

Вам знадобиться
 • Окуляри
 • Стикини
 • Краплі для очей
Інструкція
 • . 1

  Рано чи пізно зима підійде до кінця. Настане літо, а з ним і час оголити свої тіла назустріч сонцю і теплу. І ось тут-то всі побачать Вашу бліду шкіру. Що ж робити? Адже взимку на пляж не сходиш позасмагати. Відповідь очевидна: це солярій! Але в солярії інтенсивність ультрафіолетових променів набагато більше, ніж на пляжі. Чим це може загрожувати і як від цього захиститися?

 • . 2

  Ультрафіолетове випромінювання в першу чергу «б’є по очах». Накопичуючись, вони викликають порушення кольоросприйняття, «курячу сліпоту» і розвиток катаракти очі. Встає цілком логічне запитання: А як захистити очі в солярії? У цьому відношенні наша природна захист вкрай слабка: закриті повіки захищають не більше, ніж на 20%. Саме тому і були придумані спеціальні засоби захисту очей.

 • . 3

  Найбільш проста і доступна захист очей в солярії — спеціальні окуляри. Вони прості в експлуатації і призначені для багаторазового використання. Однак, не дивлячись на очевидні переваги, далеко не всі бажають використовувати даний засіб через побічний ефект у вигляді смуг незагорелой шкіри на скронях і переніссі.

 • . 4

  Звичайно, цього можна уникнути, дотримуючись найпростішим правилам засмаги в солярії:
  — використовувати окуляри з високорасположенним містком, що з’єднує лінзи;
  — під час засмаги трохи рухати окуляри; < br /> — чистити обличчя перед засмагою — будь-яка косметика представляє собою перешкоду для УФІ.

 • . 5

  До одноразовим засобів захисту відносяться різні креми і спеціальна косметика. Ще одним засобом захисту очей, що з’явилися на світовому ринку зовсім недавно, є стікіні для очей. Завдяки унікальній формі вони утримуються на очах самостійно і не залишають білих слідів на скронях і переніссі. Це одноразове засіб захисту допоможе уникнути смуг незагорелой шкіри і захистити ваші газу від ультрафіолету.

 • . 6

  Через свою специфічної форми і методу використання вони можуть викликати деякі незручності. Незважаючи на велику кількість захисних засобів, не варто зловживати засмагою в солярії. Адже яким би сучасним не були окуляри, стікіні або косметика, вони не дають захисту на сто відсотків!

 • . 7

  Вони не захистять вас від запалень і коньюктивита при зловживанні солярієм. Так само не варто забувати, що, не дивлячись на використання різних косметичних засобів і окулярів, шкіра навколо очей — найбільш ніжна, в порівнянні з іншими ділянками тіла — все одно залишається вразливою для ультрафіолетових променів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :