Як захистити паролем файл?

як захистити паролем файл?

Вам знадобиться
 • Архіватор WinRar
 • Зміна налаштувань біоса
 • Початкова знання комп’ютера
Інструкція
 • . 1

  Для початку варто розібратися в тому як захистити паролем файл. І так, на початку варто придумати складний пароль, такий що легко запам’ятатися. Бажано, щоб це був випадковий, ні з чим не пов’язаний набір цифр і букв, в іншому випадку варто розуміти наскільки стійкий до злому пароль з датою дня народження творця. Захистити файл можна за допомогою архіватора WinRar, необхідно тільки при архівуванні Натиснути на вкладку «Додатково», а потім на кнопку «Встановити пароль» і ввести щойно придуманий пароль.

 • . 2

  У розділі розповідається, як поставити пароль на гру. У цьому випадку все трохи по іншому. Так як деякі ігри мають можливість створити власного аккаута, то необхідно тільки зайти в гру, і дізнатися чи немає в ній такої функції. Якщо є, то створюємо аккаут, який зазвичай складається з логіна і пароля, в іншому випадку можна захистити гру способом описаним у першому розділі. Це все, що потрібно для обмеження доступу до гри.

 • . 3

  Установка пароля на BIOS є найнадійнішим способом для обмеження доступу до комп’ютера. При запуску, під час завантаження BIOS і тестування встановленого обладнання, перед користувачем з’являється невелике віконце, в яке потрібно ввести пароль. Але що робити в тому випадку, якщо пароль просто загублений або забутий. У цьому випадку необхідно розібратися, як прибрати пароль з БІОСа. Є простий спосіб — необхідно тимчасово знеструмити материнські плати. Цей спосіб є надійним і більш швидким. Робити все коштувати в такій порядку: вимкнути комп’ютер — витягти акумулятор — через кілька хвилин вставити його назад.

 • . 4

  Складний пароль просто необхідний зараз, і не варто об’янять його значимість. Але як придумати складний пароль? Ось кілька правил створення дійсно сталого пароля. По-перше він повинен бути довгим, не менше восьми знаків. По-друге пароль повинен включати в себе букви верхнього і нижнього регістрів. І в третіх потрібно відмовитися від паролів виду 12345. І ось кілька ефективних способів створення складного пароля: Змішання-набирати будь-яке слово латинським регістром, і вставляти цифри після кожної літери. Набирати слово або словосполучення з пробілами в неправильних місцях. Наприклад, «мо йпа роль». Також можна поперемінно натискати клавішу Shift. Якщо дотримуватися цих нескладні правила можна створити цілком хороший пароль

 • . 5

  З появою андроїд в житті молоді з’явилися і нові питання щодо його. Наприклад: багато у кого трапляється така ситуація: поставив пароль на андроїд і забув. Що в такій ситуації робити? Як дізнатися пароль на андроїд? Вихід, як виявилося, простий. У кожного андроїд є така функція як «відновлення пароля». щоб її запустити потрібно вимкнути андроїд, потім знову включити, затискаючи клавіші «Включити» + «Гучність»

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :