Як захистити родимки від сонця?

як захистити родимки від сонця ?

Вам знадобиться
 • Пластир
 • Яблуко
 • Картопля
 • Сонцезахисний крем
 • Загоює крем
Інструкція
 • . 1

  Збираючись на море крім купальників, рушників і окулярів обов’язково потрібно не забути взяти із собою сонцезахисний крем. Якщо на море зібрався «щасливий» власник безлічі родимок на тілі, тут потрібно бути особливо обережним, так як небажано вплив сонця на родимки може потягнути за собою серйозні наслідки. В принципі багатьох людей цікавить як захистити родимки від сонця. Що ж, тут немає нічого особливо складного, проте захищати родимки варто обов’язково. Крім того, що родимки варто рясно прикривати шаром сонцезахисного крему, їх ще потрібно намагатися прикрити яким або світлим клаптем тканини. Ще особливо кмітливі використовують в якості захисту від шкідливих сонячних променів звичайний медичний пластир. Він більш щільний, і краще прилягає до родимок.

 • . 2

  Сьогодні досить поширена процедура видалення родимок, проте багато їх володарі не наважуються на операція, так як переживають про те, як виглядає родимка після видалення. Слід після родимки, залежить від того, яким чином родимку видалили. Якщо родимку просто вирізали, то тут вже ніяк не подітися від маленького шраму. З часом він затягнеться до майже непомітного плямочки. Якщо ж використовувалася кріодіструкція або інший вид видалення, то тут і переживати нема про що. Після таких операцій залишається легке почервоніння, яке через пару днів зникає. Операцію варто робити тільки після того, як здані всі відповідні аналізи, і з їх допомогою визначений тип родимки.

 • . 3

  Після операції, фахівці розкажуть як обробляти родимку після видалення. Перше, що лікарі категорично не рекомендують це мочити місце видалення. Ранка сама повинна гоїтися, а вода її розм’якшить. Так що, збираючись в душ, родимку потрібно прикрити кількома шарами пластиру, чи чогось іншого, що дозволить родимці залишитися сухою. До того ж місце видалення необхідно мазати всілякими заживляющими мазями, чергуючи їх з діамантовим зеленим або йодом. До речі кажучи, в старовинних переказах, та й у пам’яті старшого покоління можна дізнатися дуже цікаві звичаї, що розповідають як заговорити родимку. Багатьом з сучасних людей і в голову не прийде, що в давнину від родимок позбувалися за допомогою сала, яблук, картоплі гороху і навіть вовняних ниток. Так, з’ївши одну половинку яблука, другий слід помазати родимку, після чого закопати його в землю.

 • . 4

  І якщо раптом остаточно прийнято рішення видалити родимку назавжди, варто звернеться до фахівця з питанням як видаляють родимки лазером. На сьогоднішній день це самий безболісний і найшвидший спосіб позбавлення від незручних або некрасивих пігментних плям. Після лазера через кілька днів, від родимок не залишиться і сліду. Так, що якщо є можливість позбавиться від небезпечного освіти, варто сміливо йти до лікаря, якщо ж існують протипоказання варто полюбити свої родимки і сприймати їх як плямочки щастя, адже не дарма того у кого багато родимок називають щасливим.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :