Як захистити серце, якщо потрібно пити алкоголь?

як захистити серце, якщо потрібно пити алкоголь?

Вам знадобиться
 • Фізична активність
 • Закуска
 • Виходити на вулицю
Інструкція
 • . 1

  Часто люди відзначають свята за столом, де повно разносортних закусок та алкогольних напоїв. І хоча давним-давно вже доведено, що алкоголь дуже шкідливий, все одно жоден банкет без нього не обходиться. Алкоголь хорошої якості в невеликих дозах робить людину більш розкутим і емоційним. Зустрічі з приятелями або близькими пройдуть задушевно, але якщо випити зайвого, то це може обернутися скандалами, сварками і бійками.

 • . 2

  Як захистити серце? Для того, щоб алкоголь не був причиною проблем зі здоров’ям, є декілька порад. По-перше, приймати алкоголь на голодний шлунок категорично забороняється. Потрібно мати хоча б якусь закуску. Найбільш хорошими закусками вважаються м’ясо та м’ясні продукти. Друга порада теж досить простий: потрібно знати міру.

 • . 3

  Загальновідомо, що алкоголь негативно впливає на роботу серця. Він є причиною багатьох захворювань серця, в тому числі і аритмії. Як вилікувати аритмію серця? Цим питанням задаються багато. Для початку потрібно геть відмовитися від вживання будь алкогольної продукції, а також багато фахівців рекомендують дотримуватися суворої дієти.

 • . 4

  Якщо людина випила зайве, то його серце починає працювати по — іншому. Як починає битися серце? Воно починає битися швидше і швидше, іноді роблячи раптові зупинки. Це як тривожний сигнал — значить варто зупинитися.

 • . 5

  Якщо біль у серці притуплена, підступають коліки, що переходять у ліву руку — це вірні ознаки проблем із серцем. Також, якщо біль змінюється в такт серцевого ритму, то це теж відповідь на питання: «Як дізнатися, що болить серце?».

 • . 6

  Лікарі стверджують, що нервова система кожної людини суто індивідуальна. Отже, індивідуальний і серцевий ритм. Ймовірно, кожна людина зможе дізнатися, коли його серцевий ритм занадто прискорений. Як відновити ритм серця? Для початку потрібно знайти спокійне і місце і кілька хвилин провести в тиші. Потім потрібно спокійно дихати. Якщо це не допомагає, то можна заварити збір з коріння пустирника або валеріани. Взагалі потрібно знати міру, нагадуючи собі, що здоров’я важливіше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :