Як захистити wifi мережу від злому?

як захистити wifi мережу від злому?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Бездротовий роутер
 • Творчий підхід
Інструкція
 • . 1

  Інтернет та локальні мережі почали своє існування кілька десятків років тому, зараз всесвітня павутина поглинає весь світ. Але століття кабелів поступово йде, ноутбуки, мобільні телефони і смартфони вимагають бездротових технологій. Ік-порт і блютуз не змогли забезпечити потрібних швидкостей і якість зв’язку, а дані передаються по каналу Wi-Fi, стали ідеальною знахідкою.

 • . 2

  Коли роутери є майже в кожному офісі та квартирі, прийшов час подумати, як захистити Wi-Fi мережу. Мережі використовують радіосигнал (до них відноситься і Wi-Fi), дуже вразливі в частині безпеки. Створюючи бездротову мережі обов’язково приділяйте увагу кожному пункту настройки. Вибирайте найбезпечніший спосіб захисту точки доступу: — використовуйте парольне з’єднання; — вибирайте кодування WPA / WPA 2; — складний пароль — випадковий набір цифр і букв (чергуйте регістр).

 • . 3

  Якщо роутер підтримує додаткові заходи захисту, обов’язково скористайтеся ними. Головна мета захисту каналу — безпека користування, немає нічого страшного, якщо сусід поживе вашим безлімітним інтернетом, гірше, якщо він почне засмічувати канал. А найстрашніше, якщо він, хакерськими способами, заволодіє особистою інформацією.

 • . 4

  Якщо мережа налаштована, безпека забезпечена, необхідно знайти інших користувачів локальної мережі. Як знайти комп’ютер в мережі Wi-Fi? Чи не складне питання, якщо мали справу з мережами. Багато що залежить від операційної системи і типу з’єднання (домашня, публічна або офісна мережа). Особливу увагу слід приділити фаєрвол і брандмауера. Ці засоби безпеки відключати не варто, краще додати довірених користувачів в список винятків.

 • . 5

  Спробувати скористатися помилкою сусіда, наприклад, завантажити пару фільмів з його інтернету теж можливо. Дізнатися, як підключитися до чужої мережі, не складно. Інтернет форуми рясніють зломщиками паролів для Wi-Fi мереж. Багато з цього програмного забезпечення не працює, деякий дійсно може підібрати пароль. Процес злому мережі, для недосвідченого хакера, досить довгий і не зовсім законний, до всього ж не завжди доцільний.

 • . 6

  По доброті душевній, можна зробити свою мережу більш доступною. Так як, змінити тип мережі (на публічну) досить просто, а повідомити пароль знайомим ще простіше можна своїми зусиллями поширювати інтернет в масах. Доброту і щедрість завжди шанували, а сучасна щедрість може виражатися в роздачі інтернету. Ви зайшли в сусідську, відкриту, мережу. При цьому не знаєте, як дізнатися хто в мережі, щоб подякувати сусіда. Іноді достатньо зайти в мережеве оточення, але якщо робоча група різна, доведеться скористатися сторонніми програмами. Інтернет — одне з найбільших винаходів людства, зближує і знайомить людей, допомагає пізнати світ. Не скупіться інформаційним простором, дякуйте, за щедрість, сусідів! Відправ смайлик всьому світу!

 • . 7

  1. Комп’ютер. Персональний комп’ютер, ноутбук або мобільний пристрій з Wi-Fi адаптером. 2. Бездротовий роутер. Обов’язковий елемент для створення точки доступу, в його внутрішньому ПО прописуються налаштування мережі. 3. Творчий підхід. Креатив і фантазія знадобляться для шифрування каналу або обмеженості доступу клієнтів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :