Як захиститися від нападу: рада професіонала

як захиститися від нападу: рада професіонала

Вам знадобиться
 • Таксі
 • Ілюзія співрозмовника
 • Газовий балончик
 • Сіль
 • Впевненість
Інструкція
 • . 1

  Таксі. У житті потрібно постійно проявляти пильність, інакше на вулиці можуть напасти, побити і обікрасти. Щоб уникнути такої долі, важливо дотримуватися нескладних правил. У першу чергу, не слід ходити по ночах, адже за рогом може підстерігати грабіжник, тому краще взяти таксі, навіть якщо будинок знаходиться зовсім недалеко. Економити не варто, оскільки на кону життя і здоров’я, а кілька сотень на тиждень, віддані таксисту, не зроблять дірку в сімейному бюджеті.

 • . 2

  Ілюзія співрозмовника. Розмірковуючи над тим як захиститися від нападу, йдучи пізно ввечері пішки від друзів, слід постаратися створити ілюзію співрозмовника. Потрібно голосніше говорити по мобільному телефону, крокувати при цьому слід впевнено, можна навіть сказати по телефону, що видно зустрічаючого і помахати йому рукою. Тоді зловмисник кілька разів подумає, перш ніж вчинити напад.

 • . 3

  Газовий балончик. Так як уникнути нападу не завжди вдається, то слід мати у себе в кишені або сумочці про всяк випадок газовий балончик: на нього не вимагається дозвіл, і в той же час з його допомогою можна буде дати кривдникові гідну відсіч. Також можна брати з собою сіль, яка також допоможе при нападі. Якщо є можливість отримати ліцензію на носіння вогнепальної зброї, то краще зробити це, так ймовірність дати відсіч зловмисникові тільки зросте.

 • . 4

  Прислухання до звуків. Викладачі по самозахисту на питання про те, як захистити себе від нападу злочинця радять не тільки вивчити пару трійку прийомів, але і по дорозі додому прислухатися до кожного шереху. Так можна буде уникнути ефекту несподіванки, на який так розраховує зловмисник, тоді йому можна буде дати гідну відсіч або постаратися втекти.

 • . 5

  Впевненість. Більшість людей не знають як поводитися при нападі: у цьому випадку головне не показувати свій страх і триматися впевнено, можна навіть спробувати налякати злочинця. Так як зловмисники в більшості своїй — хороші психологи, то вони намагаються вистежити слабкого і невпевненого в собі людини, тому по вулиці необхідно йти впевненою ходою, уважно вдивляючись в очі перехожих.

 • . 6

  Захист від собаки. Якщо стоїть питання про те, як захиститися від нападу собаки, то в цьому випадку слід проявляти холоднокровність і не робити зайвих рухів. Якщо собака готується до нападу, слід командним голосом сказати їй «Фу», в більшості випадків цього буває достатньо. Слідуючи вищеописаним радам, можна знизити ризик нападу зловмисників, але все ж краще не ризикувати і не ходити на самоті в пізній час.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :