Як заховати труби у ванній, короб для труб у ванній?

як заховати труби у ванній , короб для труб у ванній?

Вам знадобиться
 • Меблі
 • Гіпсокартон
 • Сантехнічний люк
 • Інструменти
Інструкція
 • . 1

  Здійснюючи ремонт в туалеті або ванній кімнаті, для додання приміщенню додаткової естетики бажано приховати від очей комунікації — труби, лічильники, крани. На жаль, не завжди виходить реалізувати цю вимогу при будівництві будинку, коли можна було б заховати труби у ванній, проштробити отвір в стіні. Найчастіше новоселам доводиться змиритися з тим, що стояк і розвідні комунікації вже неможливо переробити. Але і в цьому випадку можна знайти вихід із ситуації — буде потрібно проявити кмітливість, а дана інструкція допоможе знайти відповідний спосіб.

 • . 2

  Найпоширенішим варіантом для «ізоляції» труб є будівництво короба з гіпсокартону. Для цього буде потрібно зробити металевий каркас із спеціальних профілів, до яких прикручується лист гіпсокартону потрібного розміру. Зверху короб можна покрити фарбою, шпалерами або керамічною плиткою такого ж кольору, як і інші стіни в кімнаті. Каркас також можна виготовити з дерев’яних брусків, а замість гіпсокартону використовувати листи фанери, ДСП, пластикові панелі, вагонку.

 • . 3

  Перед тим як приступити до ремонтних робіт, буде потрібно ретельно спланувати розташування коробів таким чином, щоб у будь-який момент мати доступ до кранів, лічильників і стиках труб. Існує ймовірність утворення протікання в місцях з’єднання елементів трубопроводу, тому, щоб не довелося ламати всю конструкцію, рекомендується заздалегідь продумати способи ліквідації подібних проблем. Найбільш поширений метод — створення отвори з дверцятами (сантехнічний люк). Можна встановити кілька таких «лазів», щоб застрахуватися від необхідності переробляти короб.

 • . 4

  Якщо площа приміщення дозволяє зменшити простір, то можна закрити труби у ванній з шляхом створення додаткової перегородки, за якою розмістяться комунікації. Потрібно зробити каркас з металевого профілю або дерев’яних брусків, до якого, потім, прикріпити лист гіпсокартону. Необхідно подбати про наявність дверки, через яку можна буде знімати показання лічильників, відкривати або закривати крани подачі води, здійснювати сантехнічні роботи. Для цього в гіпсокартону вирізати прямокутник потрібного розміру і прикріпити його петлями до перегородки. Потім буде потрібно зробити ручку і шпінгалет. До речі, засув можна замінити меблевими магнітами на внутрішній частині дверцят.

 • . 5

  Одним з найновіших способів як заховати труби у ванній є установка жалюзі. Такі рольставні можуть закрити будь-яку частину приміщення від стелі до підлоги. Головною перевагою цього методу є вільний доступ до комунікацій, в разі потреби. Досить просто підняти «заслінку», щоб безперешкодно підібратися до труб і приладів обліку. Рольставні можуть приховати також і фільтри, водонагрівачі та інші прилади, що негативно впливають на загальну естетику приміщення. Завдяки тому, що така перегородка відкривається і закривається тільки у вертикальному положенні, не знадобиться звільняти додатковий простір.

 • . 6

  Найбільш простий спосіб заховати труби — це закрити їх меблями. Різні навісні і підлогові шафки, дзеркала, тумбочки, сама ванна, зрештою, здатні закрити собою безсторонні комунікації. Потрібно ретельно спланувати інтер’єр санвузла таким чином, щоб знайти компроміс між зручністю експлуатації цих предметів і їх розташуванням в проблемних місцях. При необхідності, всередині меблевих конструкцій можна вирізати фрагмент, щоб помістити туди трубу. Важливо також звертати увагу на вологостійкість таких виробів — поверхня повинна бути призначена для експлуатації в приміщенні з підвищеною вологістю.

 • . 7

  Сховати труби можна самостійно, за допомогою необхідних інструментів та будматеріалів. Проте деякі види перегородок (рольставні, наприклад) встановлюються тільки фахівцями. Рекомендується здійснювати подібні роботи тільки при повній впевненості у своїх силах. В іншому випадку, висока ймовірність додаткових витрат, пов’язаних з великою витратою або псуванням матеріалів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :