Як заховати труби в туалеті; як зробити ремонт в туалеті зашити каналізаційну трубу?

як заховати труби в туалеті ; як зробити ремонт в туалеті зашити каналізаційну трубу?

Вам знадобиться
 • Гіпсокартон
 • Пластикові панелі
 • ДСП
Інструкція
 • . 1

  Як і будь-яка кімната в квартирі або будинку, туалет також повинен виглядати естетично привабливо і бути частиною загального дизайну приміщення. Але зробити це досить проблематично, оскільки наявні комунікації не дозволяють сильно розгулятися фантазії. Але, все ж, при наявності терпіння і величезного бажання, заховати труби в туалеті не складе особливих труднощів.

 • . 2

  Найголовніше, про що потрібно пам’ятати, — це матеріал виготовлення самих каналізаційних труб, так як різний матеріал має різний тип і термін експлуатації. Важливо також розуміти, що бувають непередбачувані аварійні ситуації, в процесі яких буде потрібно терміновий доступ до труб, а це передбачає миттєвий доступ до каналізації щоб уникнути поломки зроблених конструкцій. Тому існує два типових рішення для маскування труб в туалеті: — закритий, — відкритий. Перший спосіб являє собою прихований монтаж каналізаційних комунікацій під шаром цементу в підлозі або в стіні. При такому монтажі потрібно розуміти, що заміна всіх інженерних комунікацій повинна бути проведена вчасно, до процесу замуровування. Матеріал, з якого виготовлені труби, повинен мати максимальний термін використання, а самі труби повинні бути єдиними, з мінімальною кількістю з’єднань.

 • . 3

  Другий спосіб більш легкий і популярний у виробництві і має ряд переваг. Представляючи собою відкритий спосіб монтажу, такі конструкції більш функціональні у використанні. Так, в непередбаченій ситуації можна без проблем «добратися» до труб і дозволити всілякі проблеми. Можна виділити декілька найбільш часто застосовуваних конструкцій, які вирішують питання про те, як заховати труби в туалеті: фальш-стіна, короб, шафа, рольштори. Фальш-стіна. Такий варіант «вкраде» досить простору туалету, що немислимо, наприклад, в хрущовках. Тому конструюючи фальш-стіну, як правило, з гіпсокартону, слід перемістити трохи вперед сам унітаз, а краще всього використовувати підвісний, який дозволить заощадити простір. Обов’язково потрібно зробити дверці, або віконце, щоб забезпечити доступ до комунікацій, а нішу можна використовувати як додаткові місця для зберігання.

 • . 4

  Короб. Цей вид більш простий, ніж перший. Як правило, короб можна зробити за допомогою гіпсокартону або пластикових панелей. Також не варто забувати зробити труби доступними. Головне, визначитися з розмірами і матеріалом каркаса. Варіанти ж обробки також різноманітні. Шафа. Краще спорудити таку конструкцію з ДСП. Шафа, як і фальш-стіна, досить функціональний у використанні, що дозволяє максимально використовувати отримане простір. РольставніПоследній вид найбільш простий у застосуванні, так як займає зовсім небагато місця, не вимагає посиленого монтажу, а також мають зручність в доступі до інженерних комунікацій.

 • . 5

  Ну і нарешті, можливо взагалі не робити ніяких каркасів, можна обіграти ці труби як спеціальні цікаві деталі інтер’єру. Це і простіше, і набагато цікавіше. Таким чином, який би спосіб не був обраний, головне розуміти, скільки сил і коштів потрібно витратити на матеріал труб і монтаж конструкції, а також готовність забезпечити безперешкодний доступ до інженерних комунікацій у разі аварії або будь-яких інших заходів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :