Як заземлити пральну машину в приватному будинку?

як заземлити пральну машину в приватному будинку?

Вам знадобиться
 • Перфоратор
 • Мідний дріт
 • Бажання убезпечити себе і близьких
Інструкція
 • . 1

  Сучасні пральні машини значно відрізняються від своїх попередниць. Ще десять-п’ятнадцять років тому ніхто не міг уявити, що машина зможе не тільки прати, а й сама дозувати порошок, воду, повністю контролювати віджим та багато іншого. Сучасні машинки просто заповнені «розумної» електронікою, а будь-яка електроніка боїться статичної напруги. Як заземлити пральну машину, дуже важливо знати для тих, хто піклується про її надійності і довговічності.

 • . 2

  Почнемо з того, що сучасні електричні мережі та розетки повинні бути трьох дротяними, тобто мати провід захисного заземлення. Так звані євро-вилки, якими оснащуються пральні машини, так само мають три контакти. А значить, включаючи в розетку пральну машинку, вона автоматично заземляется. У приватному будинку, не завжди використовується трехпроводная мережу. У цьому випадку варто прокласти окремий провід до заземлювальної клеми пральної машинки. Так як, збирають пральні машини з розрахунку, що їх можна заземлити не тільки через вилку, а й через окрему клему.

 • . 3

  Цей провід заземлення необхідно з’єднати з контуром заземлення (може бути просто глибоко забитий штир). Всі статичну електрику в цьому випадку буде «стікати» в землю. Більш того, правильно виконане заземлення, виконує і захисну функцію. Тому як, підключити електродвигун пральної машини можливо тільки з’єднавши його корпусом з машинкою, в разі пошкодження, двигуна напруга не опиниться на корпусі машинки, а «піде» в землю, що викличе відключення автоматичного вимикача або перегорання запобіжника.

 • . 4

  Захисний ефект заземлення, також помітний при ремонті машинки. Як розібрати барабан пральної машинки, не знімаючи з нього статичного розряду? Складне питання, навіть для професіонала. Звичайно, існують різні засоби захисту від статики, але ризик пошкодити електроніку на незаземленого обладнанні завжди високий. Дев’яносто відсотків виходу з ладу пральних машин пов’язані або з потрапляння сторонніх предметів, або з відсутністю заземлення корпусу. У першому випадку, як поміняти ремінь пральної машини, обірваний в результаті дії сторонніх предметів, може розібратися лише професіонал. У той час як встановити заземлення під силу кожному.

 • . 5

  Не варто недооцінювати важливість заземлення побутових електричних приладів. Це може не тільки продовжити термін роботи приладу, але і одного разу зберегти ваше життя.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :