Як зберегти м’язову масу при сушінні?

як зберегти м'язову масу при сушінні?

Вам знадобиться
 • Дієта
 • Силові навантаження
 • Спостереження фахівця
Інструкція
 • . 1

  Рельєфне і атлетичне тіло мрія будь-якого парубка. Так само, багато дівчат мріють про тонку талію і струнку фігуру. Як же цього домогтися не втрачаючи при цьому м’язової маси? Якщо ви в цілому задоволені станом свого тіла, але при цьому хочете трохи скинути вагу, тоді все, що вам необхідно це сушка. Даний термін використовувався спочатку бодибилдерами, але останнім часом активно вживається усіма, хто займається спортом. Особливо часто про сушіння можна почути від людей, які займаються в гойдалках. Саме у них найчастіше виникає питання як зберегти м’язову масу.

 • . 2

  Що ж таке сушка? На даному етапі необхідно стимулювати розщепленні жирів, а для цього достатньо відмовитися від вуглеводів. Тобто сушка — дієта, яка виключає з раціону жири і вуглеводи. Варто зауважити, що необхідно не переставати займатися спортом під-час сушки. Інакше ви будите втрачати не тільки жир, але і м’язову масу. Важливо зосередити свою увагу на силових вправах, саме вони дозволять розвивати м’язи. Багато хто і без того знають як правильно наростити м’язову масу, просто потрібно продовжити це робити. Не варто захоплюватися прийомами, які розвивають серцево-судинну систему, вони є менш ефективними в даному випадку. Зверніть увагу, ще до початку сушіння необхідно продумати систему силових тренувань, це дозволить вам уникнути неприємних сюрпризів у самому процесі. Ідеально буде, якщо її вам допоможе розробити фахівець.

 • . 3

  У багатьох перед тим як сісти на дієту виникає наступне питання як розрахувати ідеальну масу тіла. Це легко зробити за допомогою формули Кетеле. В 19 столітті запропонував метод, який багато хто використовує і в наші дні. До речі, багато хто знає цю форму під назвою індекс маси тіла. Розраховується він так: береться маса тіла і ділитися двічі на зростання, зазначений у метрах. Далі за таблицею необхідно подивитися укладається отримані значення в колонку норма чи ні. Якщо індекс маси укладається в інтервал від 18 до 35, то значить людина має нормальний статура.

 • . 4

  Для того щоб вам не довелося вирішувати проблеми як відновити м’язову масу після сушіння, варто не забувати консультуватися зі своїм тренером. Якщо ви вирішили відмовитися від вуглеводів і мрієте про підтягнутому тілі, то повинні пам’ятати про те, що дана дієта визнана багатьма фахівцями з харчування — небезпечною. Таким чином при розщепленні вуглеводів виділяються інші речовини, які можуть піти на користь організму або ж навпаки перетворитися в жир. Якщо ви хочете дізнатися як набрати м’язову масу тіла, то значить вам ще рано замислюватися про сушіння. По-перше, вам необхідно буде велика кількість часу витратити на важкі тренування. По-друге, на даному етапі не можна обмежувати надходження в організм жирів і вуглеводів, адже м’язи повинні бути з чогось побудовані.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :