Як зберегти огірки свіжими без холодильника?

як зберегти огірки свіжими без холодильника?

Вам знадобиться
 • Огірки
 • Сіль
 • Пісок
Інструкція
 • . 1

  Свіжі огірки приблизно через добу починають в’янути і жовтіти. Саме тому, багато господинь бажають знати, як же зберегти огірки свіжими без експлуатації холодильника. Особливо цікаво дізнатися, як зберегти огірки свіжими, людям, які займаються підприємницькою діяльністю. Свіжими огірки можна зберегти в погребі. Для цього знадобиться глиняний посуд і річковий пісок. Для початку, слід ретельно промити пісок і просушити його. Далі, огірки треба покласти в приготовлену посуд і засипати піском. Після чого, закупорити кришкою і поставити в льох.

 • . 2

  Багатьом буде цікаво знати, як нарізати огірок соломкою, щоб зберегти його свіжим. Для цього, необхідно нарізані невеликої соломкою огірки щільно укласти в скляну ємність, бажано використовувати об’ємом 500 — 700 г, і засипати сіллю. За бажанням, можна зробити щільний шар солі на дні банку. Закривати рекомендують поліетиленовою кришкою. Перед вживанням потрібно промити огірки від солі. Рекомендується вимочувати в невеликій кількості води приблизно 1, 5 — 2 години.

 • . 3

  Багато хто замислюється, як варити огірки для консервації. Науково доведено, що огірок на 95% складається з води, а решта 5% представлені фруктозою, крохмалем, мінералами та ін речовинами, які при варінні можуть втратити свою корисність. Для цього краще використовувати інший спосіб збереження свіжих огірків. Трилітровий бутель необхідно простерилізувати, потім в центрі поставити воскову свічку.

 • . 4

  Потім слід промити огірки і насухо протерти серветкою, після чого помістити їх в банку. Після заповнення банки слід підпалити свічку. Через 10 хвилин потрібно погасити свічку. Ємність краще закупорити металевою кришкою. Існує ще кілька цікавих варіантів, як зберегти огірки свіжими. Протягом 3 — 4 тижнів огірки можуть бути свіжими, якщо їх помістити на 5 — 8 см в ємність з холодною джерельною водою.

 • . 5

  Замислюючись про те, як засолити огірки в пакеті, люди роблять правильний вибір, щоб зберегти вітаміни і свіжість плодів. Огірки на смак виходять хрусткими і гострими. Для цього необхідно, промиті огірки помістити в пакет з улюбленими прянощами, посолити. Потім ретельно струснути пакет, щільно зав’язати і помістити для надійності в ще один пакет. За допомогою цих різних способів господині можуть зберегти огірки свіжими без використання холодильника і тривалого процесу консервації.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :