Як зберегти овочі свіжими без холодильника?

як зберегти овочі свіжими без холодильника?

Вам знадобиться
 • Дерев’яні ящики
 • Пісок
 • Поліетиленові пакети
Інструкція
 • . 1

  У тому випадку якщо овочі вибираються з метою тривалого зберігання, необхідно враховувати той факт, що вони, обов’язково повинні бути цілими, без будь-яких ушкоджень. Це пояснюється тим, що навіть через маленького ушкодження, може початися процес гноїння, причому постраждає не тільки окремий екземпляр, а й інші овочі. Якщо господиня буде знати, як зберегти овочі, тоді естьпрекрасная можливість регулярно їсти свіжі продукти.

 • . 2

  Найбільш популярний овоч — це картопля. Важливо пам’ятати про те, що перед початком зберігання необхідно просушити всі бульби в добре провітрюваному приміщенні або на свіжому повітрі. Під час зберігання картоплі температура повинна бути від 2-х і до 25-ти градусів — ідеальним варіантом буде зберігати овочі на відкритому балконі, але тільки до початку сильних морозів. Кожній господині буде цікаво знати, як посмажити овочі, щоб порадувати своїх рідних смачним, а головне корисним стравою.

 • . 3

  У тому випадку, якщо на зберігання оставляется морква, важливо, щоб температура була від 1-го і до 3-х градусів, а також обмежити доступ повітря. Створити ці умови можна в тому випадку, якщо морква буде зберігатися в дерев’яних ящиках, закритих і з товстими стінками. Овочі можна викласти пірамідками, після чого пересипати піском, також можна кожну морква загорнути в газетку. Також багатьом буде цікаво знати, як приготувати овочі на мангалі, адже в цьому випадку оніпріобретает просто чудовий смак.

 • . 4

  Буряк можна зберігати в тирсі, торфі або піску, також підійдуть і прості поліетиленові пакети. Перш ніж відправляти коренеплоди на зберігання, буряк необхідно гарненько просушити, треба зрізати всі листочки, але при цьому залишаються черешки. Багатьом господаркам буде цікаво дізнатися, як вирізати з овощейразнообразние фігурки, щоб прикрасити страви.

 • . 5

  Ідеальним варіантом для зберігання капусти буде добре провітрюваних льох. Перед тим як відправляти на зберігання кольорову капусту, кожен качан треба загорнути в листя, після чого помістити в сітку і повісити в добре провітрюваному приміщенні.

 • . 6

  Кожній господині буде цікаво дізнатися, як приготувати овочі на пару, щоб порадувати своїх рідних смачним і корисним стравою. Протягом декількох днів будуть зберігати свіжість щавель, шпинат і салат, в тому випадку, якщо заздалегідь промити листя, після чого їх треба гарненько просушити і перекласти на дно каструльки, яка щільно накривається кришкою. Також в цій ємності можна зберігати спаржу і інші листові салати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :