Як зберегти панораму з яндекса або гугла?

як зберегти панораму з яндекса або гугла?

Вам знадобиться
 • Зйомка Яндекс панорам
 • Створення панорам самостійно
 • Комп’ютер
 • Необхідний софт
Інструкція
 • . 1

  За допомогою панорам на Яндекс. Картах можна віртуально погуляти вулицями міста. Це можливо, маючи під рукою комп’ютер або мобільник з доступом в інтернет. Часто задається питання, як зберегти панораму. Зберегти її можна за допомогою кнопки PrtSc. Створенням панорам «Яндекс» займається компанія під назвою neq 4. Команда складається з двох-трьох чоловік, які їздять на спеціальному автомобілі, оснащеному GPS, і знімають вулиці для сервісу «Яндекс. Карти ». В середньому в день фотографується від 50 до 200 км вулиць.

 • . 2

  На даху цієї машини встановлено пристрій з декількома фотокамерами. Автомобіль потихеньку їде за потрібним маршрутом і через кожні 20 — 50 м. одразу всіма фотокамерами знімає фотографії. Ось як знімають яндекс панорами. У панорам Яндекса хороші якісні зображення, так як знімаються вони тільки в гарну сонячну погоду. Там, де машина пройти не може, камеру переносять просто вручну або кріплять на велосипед. Панорами можна знімати будь камерою. Ось, наприклад, як знімати панораму на canon.

 • . 3

  Для зйомки краще використовувати ширококутний об’єктив 16 — 35 мм. Для того щоб зняти якісну панораму необхідний штатив і панорамний голова, щоб знімки не були змазані. Діафрагму встановити на 22, ISO краще встановити на 100 для максимальної глибини різкості. Зараз з’явилися панорами 360 градусів. Ці панорами показують кругові огляди всього простору. Такі панорами потрібні для розважальних цілей, військовим і вченим. Як зробити панораму 360 градусів? Зовсім нескладно. Можна спробувати зробити таку панораму звичайним недорогим фотоапаратом. Потрібно клацати фотоапаратом в усі сторони рівномірно повертаючись навколо, причому фото повинні трохи перекривати один одного.

 • . 4

  Край 1-го фото повинен трохи наїжджати на край 2-го. Першою і останньою фотографії слід збігатися. Панорама зроблена, як склеїти панораму в фотошопі? Панорами можна склеїти вручну або використовувати фотошоп версією не нижче CS 3. У фотошопі вибираються послідовно функції файл, автоматизація, об’єднання фото. Далі буде відбуватися процес об’єднання. Зайняти він може тривалий час. Потрібно почекати і в результаті отримати красивейшую панораму.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :