Як зберегти томатну пасту взимку?

як зберегти томатну пасту взимку ?

Вам знадобиться
 • Томати
 • Сіль
 • Цукор
Інструкція
 • . 1

  У більшості рецептів використовується лише невелика кількість томатної пасти. Тому дуже важливо знати як зберегти томатну пасту. Найпростіше заморозити відкриту томатну пасту і зберігати її в морозильній камері при необхідності дістаючи її відрізаючи потрібну кількість продукту. Це вбереже пасту від поразки цвіллю і псування. Заморожувати можна в целофановому пакеті, в будь пластиковій тарі, у формочках для льоду-кому як зручніше.

 • . 2

  Як розводити томатну пасту? Томатну пасту зазвичай розводять водою в пропорції 1: 2, тобто на одну частину пасти дві частини води. Якщо рецепт цього не вимагає, точну пропорцію можна не дотримуватися, а просто розвести приблизно до консистенції томатного соку.

 • . 3

  Щоб не розчаруватися у виборі і не зіпсувати смак приготованих страв важливо знати як вибрати томатну пасту. Залишимо питання вибору тари, тут вже кожна господиня робить вибір виходячи зі своїх переваг, перейдемо відразу до якості. Настійно рекомендується вибирати тільки ту пасту, яка відповідає ГОСТ 3343 — 89, згідно з яким вміст сухих речовин в даному продукті може коливатися від 25 до 40% сухих речовин. Крім того, згідно з цим документом у складі томатної пасти не повинно бути загусників, ароматизаторів та інших сторонніх речовин.

 • . 4

  Втім, купувати томатну пасту необов’язково. Багато господинь знають, як зробити вдома томатну пасту. Для цього знадобляться тільки стиглі томати, сіль, цукор за смаком, спеції. Томати подрібнюють блендером, додають всі інші інгредієнти і варять до загустіння. Перед тим, як зварити томатну пасту томати обов’язково очищають від шкірки, зробивши біля основи кожного томата хрестоподібний надріз і зануривши на кілька секунд в окріп-так шкірка дуже легко очищається.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :