Як зберегти у вазі троянди, щоб троянди довго стояли у вазі?

як зберегти у вазі троянди , щоб троянди довго стояли у вазі?

Вам знадобиться
 • Гострий ніж
 • Дистильована вода
 • Цукор
 • Горілка
 • Срібна монета
Інструкція
 • . 1

  Ніщо не вічне і квіти не є винятком. Роза недарма названа королевою квітів і догляд за нею теж повинен бути по істині королівським. Тільки тоді вона віддячить своїм шикарним виглядом і вишуканим ароматом. Як довше зберегти троянди у вазі? Перш за все необхідно дотримуватися декількох найелементарніших правил. Почнемо зі стебла.

 • . 2

  Якщо відразу очистити приблизно третина стебла від листя і шпильок, троянда простоїть довше, так як саме вони мають властивість вбирати непотрібні речовини. Бажано цю процедуру робити безпосередньо у воді. Зрізати стебло потрібно навскоси, краще це робити гострим ножем, але ні в якому разі не ножицями. Так він вбере в себе більше води і, відповідно, квіти будуть мати набагато кращий вигляд. Не варто забувати також про «будиночку» в якому будуть жити троянди — ваза повинна бути ідеально чистою.

 • . 3

  Далі стоїть питання, як довше зберегти троянди у вазі з водою. Тут багато чого залежить від води, в якій безпосередньо будуть знаходитися квіти. Є кілька простих рецептів, щоб вони радували око довше. Наприклад, вода повинна бути бажано відстояною і не з під крана. Найкраще — дощова або з розталого снігу, але і звичайна дистильована вода теж дуже хороший і зручний варіант. Це тільки один із запорук успіху. Дуже важливо додати у воду які-небудь поживні речовини, наприклад, цукор і укус в пропорціях 20 — 30 грам цукру і 2 столові ложки оцту на 2 літра води. Це простий і зручний спосіб, так як такі продукти є у кожної людини вдома. І, напевно, багато хто знає, що ефективним засобом, як зберегти троянди у вазі, є потовчене в порошок таблетка аспірину. Тут все просто — 2 таблетки аспірину на 2 літра води.

 • . 4

  Часто вода у вазі має неприємний запах, що шкідливо для самих троянд, та й людям це не дуже приємно. Щоб вода у вазі довше зберігала свіжість, необхідно додати в неї будь-які бактерицидні речовини (таблетку аспірину, горілку або буру). Хорошим варіантом є кинути всередину серебреную монетку чи вугілля. Також не можна забувати міняти воду хоча б раз на 3 дня, але якщо це робити щодня, то і результат, відповідно, буде більш помітний. Виконуючи всі нехитрі дії, можна розібратися з питанням, як зберегти троянди у воді довше.

 • . 5

  Ще одним важливим фактором є місце, де стоятимуть троянди. Це має бути прохолодне місце, позбавлене від потрапляння прямих сонячних променів. Не рекомендується ставити троянди в місці, де сім’я трапезує, а особливо поряд з фруктами, так як вони виділяють світильний газ, що є дуже шкідливим для таких кольорів, як троянди. Ще одним важливим нюансом в тому, як зберегти зрізані троянди у вазі, є те, що троянда, як і належить королеві, віддає перевагу тільки «суспільство» рівних собі. Тому не варто ставити її у вазу з іншими квітами.

 • . 6

  Щодня потрібно збризкувати троянди водою і просто милуватися цією красою. Нехай квіти стануть маленьким «дитиною». Недарма ж кажуть, що квіти відчувають енергетику і любов людини. Вважаємо, ці поради допоможуть кожному підлягає насолоджуватися чарівно красивими букетами троянд.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :