Як зберігати горіхи: поради господині

як зберігати горіхи: поради господині

Вам знадобиться
 • Купувати якісні горіхи
 • Банку з щільною кришкою
 • Морозильная камера
Інструкція
 • . 1

  Горіхи знайшли широке застосування в різних галузях промисловості. Їх використовують у харчовій, косметичній, кондитерський, фармацевтичної промисловості. Горіхи містять масу живильних речовин. Чи є джерелом вітамінів, білків, жирів. Горіхи дуже калорійні. Близько 700 кілокалорій міститься в 100 гр ядер волоського горіха. Але не слід лякатися такій цифрі, важливо не переїдати. У день здорова людина може споживати 5 — 7 горіхів і не боятися набути зайві жирові складки.

 • . 2

  Людям в післяопераційний період дуже важливо споживати горіхи, так як вони підживлюють енергією і дають заряд бадьорості. Якщо горіхи закуповуються в прок, то необхідно знати, як зберігати горіхи, тому що при неправильно зберіганні вони можуть заборонити або навіть стати джерелом живлення для комах. Перед покупкою обов’язково слід поцікавитися звідки привезені горіхи і якого року врожай. Так себе можна вберегти від згірклих горіхів. Краще купувати горіхи в упаковці, а не на ринку. Волоські горіхи продаються як в шкаралупі, так і в очищеному стані. Відповідно вартість буде різна.

 • . 3

  Як очистити волоський горіх? Звичайно можна здобувати вже очищені, але тоді їх доведеться мити, так як вони могли припасти пилом. Щоб не витратити багато часу на розкриття шкаралупи, потрібно знати пару рад. Перед тим, як розколювати волоський горіх, його можна замочити в окропі, тоді він стане м’яким і розкрити його можна буде без особливих зусиль. Для розколювання знадобиться молоток, дощечка або ж спеціальне пристосування.

 • . 4

  Ще одним способом, що полегшує чистку горіхів, є їх запікання на деко в духовку. Головними показниками якості горіхів є їх колір і запах. Як приготувати горіхи перед зберіганням? Горіхи повинні бути сухими, можна перебрати їх від сміття. Зберегти горіхи в пакеті можна нетривалий час, а от скляні, глиняні, бляшані ємності з щільно закриваються кришками підійдуть для довгого зберігання.

 • . 5

  Зберігати горіхи можна в морозильній камері, так вони збережуть свої антиоксидантні властивості. У холодильнику термін зберігання збільшується до півроку, при кімнатній температурі зберігати можна пару тижнів, а в морозилці — до 2 років. Перед вживанням слід виймати потрібне кількості горіхів і давати час їм зігрітися. Краще не робити великих горіхових покладів, щоб вони не зіпсувалися і не вкрилися пліснявою. Тепло і вологість — це те, що не рекомендується горіхам. Якщо вони покрилися цвіллю, не варто намагатися вимити або прочистити.

 • . 6

  За таких обставин потрібно зробити ні що інше, як приготувати волоські горіхи для утилізації в сміттєвий бак, толку від них немає. У магазинах розбігаються очі від достатку різних сортів горіхів. Вони продаються і в глазурі, і солоні, і солодкі. Розпізнати якість горіха через упаковку важко. Але зате можна подивитися дату виготовлення і термін придатності. Якщо горіхів багато і з’їсти все в чистому вигляді не можливо, то слід використовувати їх як інгредієнт в салатах, як присипку на тістечко і торти. Волоський горіх покращує пам’ять і зір, тому не слід забувати включати в звий раціон горіхи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :