Як зберігати краватки?

як зберігати краватки?

Вам знадобиться
 • Шафа
 • Спеціальна вішалка для краваток
 • Краватка
Інструкція
 • . 1

  Після того, як Ви прийшли з роботи або з важливого заходу, потрібно зняти краватку і розв’язати його. Причому, краще розв’язувати його в тій же послідовності, в якій він був зав’язаний. Так все складки розгладяться, і краватка не буде м’ятим. В іншому випадку почнеться деформація тканини, і краватку швидко буде зношуватися і прийде в непридатність. Щоб краватку остаточно розгладився, йому потрібно пробути у висячому стані 2 — 3 дня.

 • . 2

  Як зберігати краватки, щоб вони зберігали первісний вигляд? Вішати краватки потрібно на спеціальну вішалку для краваток, хоча підійде і звичайна вішалка для одягу (плечики). Важливо, щоб вони не торкалися одне одного та іншого одягу, щоб не ушкоджувалися волокна тканини. Дотримання всіх простих прийомів зберігання краваток дозволить вам уникнути швидкого зносу і втрати форми або кольору.

 • . 3

  Дуже важливо зберігати краватки в шафі, який захистить їх від сонця. Адже при попаданні на краватку прямих сонячних променів краватка може вицвісти і стати бляклим і блідим. Для Вашої ж зручності краще розвісити краватки за кольорами, щоб було легше вибрати. Можна зберігати краватки і в лежачому стані, наприклад, в ящику комода, але все ж експерти рекомендують використовувати вішалки.

 • . 4

  І пам’ятайте, що правильне зберігання краваток — запорука їх збереження і привабливого зовнішнього вигляду протягом тривалого періоду часу. Якщо Ви вирушаєте у відрядження, то при тривалому перебуванні у валізі краватку неодмінно помнеться. Так що купите спеціальний футляр для краваток, який запобігатиме зминання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :