Як зберігати квасоля?

як зберігати квасоля?

Вам знадобиться
 • Скляна банка
 • Холодильник
 • Газова духовка
Інструкція
 • . 1

  Відомо більше 20 видів квасолі, які вирощуються як культурна рослина. Квасоля вирощували індіанці Центральної і Південної Америки ще за 3 — 4 тисячі років до нашої ери. У Європі квасоля з’явилася наприкінці 16 століття завдяки іспанським мореплавцям. Квасоля містить білки, вуглеводи, вітаміни, мікроелементи. Це цінний продукт дієтичного харчування, який корисний хворим на цукровий діабет, при серцевій недостатності, хворобах нирок, печінки, сечового міхура. Квасоля дає хороший урожай на легких, родючих грунтах і її не складно виростити на дачі або присадибній ділянці.

 • . 2

  Зберігання квасолі не є проблемою в сучасних умовах. Надійніше всього зберігати квасоля в холодильнику. Квасоля потрібно перебрати, висушити і скласти в скляні банки, потім їх закривають герметичними поліетиленовими кришками. Банки повинні бути чистими і сухими. Банки розміщують в холодильнику. При такому зберіганні квасоля збереже свій зовнішній вигляд і корисні властивості протягом тривалого часу. Жучки-шкідники при такому зберіганні їй не страшні. Квасоля, яка зберігалася в холодильнику, може використовуватися не тільки в їжу, але і як посадковий матеріал.

 • . 3

  Як зберігати квасоля без використання холодильника? Це теж можливо. При підготовці до зберігання квасоля треба перебрати і прожарити в духовці на деку 4 — 5 хвилин при температурі 90 — 100 ° С. Підготовлену таким чином квасоля, треба скласти в сухі чисті банки і закрити щільною поліетиленовою кришкою. Зберігати в сухому темному місці. Користуючись цим способом зберігання, слід пам’ятати, що прокаленная квасоля не може використовуватися як насіння для посадки. Квасолевий суп, салат з квасолею, лобіо, квасолеві котлети — ось неповний перелік смачних і корисних страв, які можуть бути на столі цілий рік.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :