Як зберігати пальто влітку?

як зберігати пальто влітку?

Вам знадобиться
 • Пальто
 • Чохол для одягу
Інструкція
 • . 1

  Правильне зберігання і чищення пальто. Для кожної речі є свої правила правильного зберігання. Для того щоб улюблене пальто прослужило довше, необхідно знати, як зберігати пальто. В ідеалі, його перед літнім збереженням необхідно почистити і просушити. Зберігати пальто рекомендується не в складеному вигляді, а на вішалці, упакованим в спеціальний чохол для одягу. Перед зберіганням слід переконатися, що комірець пальто чистий. Інакше через час його буде важко очистити, т. к. мало хто знає, як почистити комір пальта.

 • . 2

  Зазвичай для цих цілей звертаються в хімчистку. Але деякі господині використовують народний засіб, що складається з нашатирного спирту і будь-якого миючого засобу в пропорції 1: 1. Якщо є можливість, то краще зберігати теплі речі в просторих вбиралень. Щоб попередити швидкий знос, треба знати як доглядати за пальто щодня. Якщо пальто намокли, то слід його просушити на плічках в добре провітрюваному приміщенні, але не поблизу батареї. Гладити вовняне пальто краще з вивороту, з великою кількістю пара. Лицьову частину проглаживают через вологу тканину, не притискаючи сильно праску до поверхні пальто.

 • . 3

  Способи перетворення пальто. Знаючи, як пофарбувати пальто, можна періодично міняти його колір. Зміна кольору оновлює зовнішній вигляд речі і дає можливість підібрати до неї нові аксесуари. Головне, щоб новий відтінок пальто не вийшов брудного кольору і не довелося через невдалу спробу викидати улюблену річ. Ще одним важливим елементом при носінні пальто є те, як підібрати шарф до пальто.

 • . 4

  Універсальним прийомом тут буде поєднання одягу таким чином, щоб в загальній сумі кількість кольорів не перевищувала трьох. Якщо пальто однотонне, то вибирати можна шарф будь-якого забарвлення і текстури. Якщо пальто має складний геометричний або абстрактний малюнок, з вибором шарфа слід бути обережніше. У будь-якій ситуації помічником може служити власне відчуття стилю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :