Як зберігати спеції на кухні?

як зберігати спеції на кухні ?

Вам знадобиться
 • Ящик
 • Рейлинг
 • Шафка
Інструкція
 • . 1

  Специ та приправи додаються практично в кожне блюдо. Що й казати, без них часом навіть складно зварити звичайний компот, не кажучи про більш складні стравах. Саме з причини такої значущості приправи і спеції на кухні повинні займати окреме почесне місце. Де ж їх зберігати, якщо зазвичай спецій дуже багато, а місце на кухні, як це часто буває, дуже обмежена. Насправді, є безліч способів, як зберігати спеції на кухні, щоб зберігання було компактним і доступним.

 • . 2

  Для меленькой кухні прекрасним місцем для зберігання спецій стане багаторівнева підставка. Спеції можна буде компактно розмістити на декількох рівнях. Так можна буде швидко і з комфортом доставити потрібну спецію, при цьому, не потривоживши інші. Завжди актуальним для зберігання приправ буде лоток зі спеціями. Лотки гарні ще й тим, що вони продаються відразу з певним набором спецій. Не потрібно буде думати, як приготувати сало зі спеціями і чи всіх приправ вистачає. Можна просто взяти і приготувати. Лоток дуже просто утримувати в порядку, безперешкодно можна дістатися до кожної ємності.

 • . 3

  Іноді на кухні просто немає місця, де можна було б зберігати спеції в потрібному порядку і всі разом. У такій ситуації можна скористатися спеціальним невеликим підносом. Він завжди стоїть поряд з плитою, а на нього виставлені ті спеції, які є актуальними при щоденній готуванні або при приготуванні певного блюда. Плюсом є наявність всіх необхідних приправ під рукою: не потрібно носитися по кухні у пошуках потрібної і думати, як вибрати спеції і взяти їх, коли стільки перепон на шляху.

 • . 4

  Спеціальні міні-полиці для зберігання можна передбачити на дверцятах кухонної шафи. У даному випадку необхідно буде зберігати спеції в ємностях і постійно поповнювати запаси. У сучасних магазинах можна знайти безліч варіантів хромованих рейлингов. Вони вішаються на робочу поверхню і дуже економлять простір. Якщо думається, як зробити спеції доступними і щоб вони завжди були під рукою, то це відмінне рішення.

 • . 5

  Необхідно пам’ятати, що спецій не повинно бути багато. Зберігати необхідно тільки ті, які використовуються найбільш часто. Справа в тому, що приправи можна зберігати тільки протягом року. Саме в цей час вони будуть віддавати страв максимум свого аромату і корисних властивостей. Щоб дізнатися, як використовувати спеції, необхідно обов’язково ознайомитися з рекомендації. Адже одні приправи ідеально підходять для м’яса, а інші можна додавати виключно в кондитерські вироби. Найважливіше, щоб спеції завжди були під рукою. У такому випадку, розібратися з їх використанням буде просто.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :