Як зберігати волоські горіхи в шкаралупі?

як зберігати волоські горіхи в шкаралупі?

Вам знадобиться
 • Любов до здорової їжі
 • Холодильник
 • Дерев’яний ящик
 • Різні ємності для зберігання
Інструкція
 • . 1

  Як зберігати волоські горіхи в шкаралупі? Волоські горіхи — це не тільки приємний смак, але і користь для організму. Горіх допомагає при застуді, зміцнює печінку, лікує нервові розлади і серцеві захворювання. Він підвищує імунітет, корисний годуючим мамам, вагітним жінкам, дітям і літнім людям. Урожай волоських горіхів збирають восени, тому, якщо знати, як зберігати волоські горіхи, можна вживати їх у їжу цілий рік.

 • . 2

  У волоських горіхах дуже багато жирів і якщо горіх зберігається при високій температурі тривалий час, він обзаводиться «прогірклим» смаком. А адже головними критеріями свіжості даного продукту є приємний аромат і золотисто — коричневий колір. При покупці грецьких горіхів, не беріть ті, які здаються гумовими або зморщеними, потрібно вибирати горіхи, які важче за вагою. Перед тим, як вибрати горіхи для зберігання, потрібно їх оглянути. На горіхах не повинно бути тріщин або плям.

 • . 3

  Волоські горіхи — щедрий криниця мінеральних солей, в них багато кальцію, що зміцнює організм, і марганцю, корисного для м’язів, крові, мозку і серця. Горіхи можна зберігати в дерев’яному ящику або в полотняному мішку, попередньо перебравши і просушивши. Так вони обов’язково збережуться до Нового року. А адже горіхи дуже знадобляться взимку. Колись їх загортали у фольгу і прикрашали горіхами в шкаралупі новорічну ялинку. Над тим, як подрібнити горіхи для новорічного торта і думати не потрібно. Якщо не знайшлося блендера, горіхи викладають на дерев’яну дошку і розкочують качалкою.

 • . 4

  Майже до середини весни волоські горіхи можуть зберігатися в скляних, жерстяних і глиняних ємностях з щільно закритими кришками, в прохолодному сухому приміщенні. Згадавши, як вживати мускатний горіх, який у великій кількості є небезпечно, при приготуванні шоколаду, кремів і різних кондитерських виробів можна застосовувати саме волоський горіх. Адже для його використання обмежень не існує. А наскільки смачні салати і закуски з волоськими горішками!

 • . 5

  Не обов’язково знати, як смажити волоські горіхи, їх можна і потрібно їсти сирими, на відміну від арахісу. За певних умов горіхи можна зберігати дуже довго, їх навіть знаходили при розкопках в герметичних курганах, і вони не втратили смаку. Звичайно, найкраще волоські горіхи в шкаралупі зберігати в морозильній камері, перед цим склавши їх в контейнер, адже тепло і підвищена вологість можуть викликати появу цвілі. У морозильній камері волоські горіхи будуть зберігатися роками. Саме там оптимальним чином збережуться антиоксидантні властивості продукту.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :