Як збільшити м’язову масу в тренажерному залі?

як збільшити м'язову масу в тренажерному залі?

Вам знадобиться
 • Харчування
 • Силові тренування
 • Сон
Інструкція
 • . 1

  Маса позитивних якостей. Про те, щоб перетворити своє (красиве, звичайно, але об’єктивно, далеке від досконалості) тіло на подобу античної скульптури і об’єкт заздрості всіх знайомих, думають багато хто. І думка ця невідступно переслідує не тільки огрядних людей, як можна було подумати. Приблизно половина з тих, хто мріє про те, щоб зібратися з духом і піти в тренажерний зал, хочуть не просто трохи підкачатися, привести м’язи в порядок і як слід «оздоровитися», але стати ширше в плечах, крупніше, одним словом, помітно могутніше . Тобто, кажучи мовою професійних «будівельників власного тіла» — бодібілдерів, збільшити м’язову масу.

 • . 2

  Особливо гостро проблема якісного набору ваги стає перед молодими атлетами, які тільки починають своє сходження на спортивний Олімп. Їх організми, як правило, працюють як невеликі заводики з переробки вуглеводів, і, як наслідок, без занять спортом стати більшими ніяк не виходить. Ніякі зусилля у вигляді бабусиних пиріжків на ніч і пива зі сметаною не дають потрібних результатів. Молодий організм просто переробляє калорії. Батьки із задоволеними усмішками кажуть: «Не в коня корм», а самі «знаючі» стверджують: «Конституція тіла не та». Так, як набрати м’язову масу підлітку?

 • . 3

  Є кілька найпростіших порад, які допоможуть зрушити непокірну стрілку вагів, «застиглу» в одному положенні. Насамперед, не варто слухати тих, хто відмовляється вірити здоровому глузду, стверджуючи, що з цієї затії нічого не вийде. Щоб набрати вагу, потрібно дотримуватися певного «вільного» стилю харчування й інтенсивно завантажувати свої м’язи. Тренування повинна бути «силовий». Бажаючому набрати заповітні кілограми слід робити упор на базові вправи, такі як присідання, станова тяга і жим лежачи від грудей. М’язи повинні працювати на межі можливостей, тобто не більше п’яти-шести повторень у підході.

 • . 4

  Їсти більше, їсти частіше. Відповіддю на питання «Як харчуватися, щоб набрати масу? »- Буде:« Їсти побільше, їсти частіше ». З відомих причин, краще цим займатися взимку або восени. У тренувальному циклі цей період найчастіше ознаменується справжнім переїдання. Поглинаючи кілограми провізії, атлети намагаються набрати якомога більше кілограмів м’язів, а «посилені» заняття розподіляють масу рівномірно саме в тих місцях, де це було необхідно.

 • . 5

  При цьому спортсмени намагаються поглинати достатню кількість білків і вуглеводів (простих і складних), уникаючи жирів. Само собою, в цей час якість м’язів залишає бажати кращого. Фігура виглядає округлої і зайво «роздутою». Деякі спортсмени так захоплюються процесом набору маси, що не можуть зупинитися і забувають, з якою метою прийшли в тренажерний зал, проте більшість чергує періоди набору ваги з періодами «сушки». Правильно набрати м’язову масу — це означаючи набрати її так, щоб не довелося потім боротися з раптово виросли животом або боками.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :