Як збільшити обсяг сідниць в домашніх умовах?

як збільшити обсяг сідниць у домашніх умовах?

Вам знадобиться
 • Тренажери та вільні ваги
 • Тренування
 • Правильне харчування
Інструкція
 • . 1

  Сідниці — одна з найпривабливіших частин тіла жінки. Не дивно, що один з найпопулярніших у фітнес-спільнотах питань звучить так: «Як збільшити сідниці в домашніх умовах?». Але незважаючи на велику кількість методик і порад, як збільшити сідниці в домашніх умовах, не володіючи необхідним обладнанням, дуже складно домогтися високої ефективності тренувань. Тому краще всього придбати абонемент у фітнес-клуб, обладнаний всіма необхідними тренажерами.

 • . 2

  Багато тренерів у відповідь на питання, як збільшити м’язи сідниць, радять виконувати різноманітні вправи без обтяжень, роблячи їх по 30 — 50 разів щодня. Цей підхід в корені невірний. М’язи сідниць потрібно навантажувати не більше двох разів на тиждень, щоб вони встигали відновитися; крім того, будь-які м’язи, в тому числі і сідничні, ростуть тільки при виконанні вправ з додатковою вагою, який дозволяє зробити не більше 12 — 15 повторів у підході на межі своїх сил. Саме тому дівчата, що ставлять таку мету, як накачати сідниці будинку, часто не досягають потрібного результату — вправи тільки з вагою власного тіла не змушують м’язи рости. Тому, якщо можливості відвідувати спортзал немає, рекомендується хоча б купити штангу і гантелі або використовувати саморобні обтяження.

 • . 3

  Часто під заголовком «Як збільшити сідниці» можна зустріти масу неймовірно незвичайних і химерних вправ, причому кожен автор стверджує, що тільки за допомогою його вправ можна ефективно накачати сідниці. Однак немає ніякої необхідності розбиратися в тонкощах виконання чергового екзотичного вправи, що виконується в дивній позі під дивною кутом. Кращі вправи для сідниць — це класичні і перевірені часом вправи на зразок присідань (особливо глибоких або в техніці сумо), становий та румунської тяги, гиперєкстензий, сідничного містка і жиму ногами. Зрозуміло, всі вони повинні виконуватися з додатковою вагою, як було сказано в попередньому пункті.

 • . 4

  Але одних лише тренувань недостатньо для росту м’язів. Необхідно дотримуватися й інші правила: наприклад, підвищити на 10% свою добову норму калорій, яку можна розрахувати за спеціальною формулою, склавши свій раціон з білків, повільних вуглеводів і поліненасичених жирів. І, зрозуміло, необхідно висипатися (саме у сні відбувається зростання м’язів) і відмовитися від шкідливих звичок, які гальмують ріст м’язової маси. І тоді через деякий час відображення в дзеркалі порадує погляд прекрасними округлостями стегон!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :