Як збільшити розмір ярликів робочого столу?

як збільшити розмір ярликів робочого столу?

Вам знадобиться
 • Робочий стіл
 • Ярлик
Інструкція
 • . 1

  Для того, щоб визначити, яка операційна система встановлена на комп’ютері необхідно: — знайти значок «Мій комп’ютер» на робочому столі комп’ютера; — натиснути на ньому правою кнопкою миші; — вибрати нижній пункт «Властивості «- інформація у верхній частині панелі, що з’явилася допоможе дізнатися, яка саме операційна система встановлена. Залежно від результату потрібно вибрати один з наступних варіантів з Windows XP або з іншими пізнішими версіями Windows (версії раніше Windows XP не розглядаються).

 • . 2

  Так як зменшити значки робочого столу в Windows XP? Для цього потрібно: — клацнути правою кнопкою миші на робочому столі в будь-якому вільному місці; — в меню вибрати пункт «Властивості»; — у вікні «Властивості: Екран» перейти на вкладку «Оформлення»; — натиснути кнопку «Додатково»; — в вікні «Додаткове оформлення», у випадаючому списку «Елемент», вибрати «Значок»; — в полі, що з’явилося «Розмір» можна встановити необхідний розмір значків, стандартний або свій.

 • . 3

  Як збільшити розмір ярликовв Windows 7? Для цього необхідно: — натиснути правою кнопкою миші на робочому столі в будь-якому вільному від ярликів місці; — в меню, вибрати пункт «Вид»; — в розкрився підміню вибрати один з трьох пунктів: «Великі значки», «Звичайні значки» (по замовчуванням), «Дрібні значки». Є більш зручний спосіб за допомогою миші, для нього потрібно: — клацнути лівою кнопкою миші в будь-якому вільному від ярликів місці; — утримуючи на клавіатурі клавішу «Ctrl», прокрутити коліщатко мишки. і встановити потрібний розмір ярликів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :