Як збільшити ширину плечей; які вправи допомагають розширити плечі?

як збільшити ширину плечей; які вправи допомагають розширити плечі?

Вам знадобиться
 • Килимок для фітнесу
 • Гантелі або гриф
 • Турнік
Інструкція
 • . 1

  Як збільшити плечі в ширину? Це питання цікавить не тільки чоловіків, а й жінок, адже широкі плечі візуально врівноважують фігуру, роблять її більш гармонійною. Особливо це відноситься до дівчат з типом фігури «груша», де стегна ширше ніж плечі. Для занять потрібно турнік (поперечина), гантелі або гриф, килимок для фітнесу. Найвідоміше вправа — підтягування на турніку. Руки потрібно розставити ширше плечей і підтягнутися так, щоб турнік опинився за головою. Багатьом це вправа дається насилу, тому можна її полегшити, якщо, підтягуючись, стати однією ногою на табурет. Вправа досить повторити 10 — 15 разів.

 • . 2

  Вправи на плечі можна виконувати з гантелями або грифом. Класична вправа — жим лежачи. Потрібно лягти на спину, на килимок або на похилу лаву, взяти гриф широким хватом або гантелі і виконати жим. Повторити 10 — 15 разів. Важливо при цьому спину від килимка або лави не відривати, не допускати прогину в попереку. Ще одна чудова вправа — розведення прямих рук в сторони. Для цього необхідно встати прямо, ноги на ширині плечей, стопи паралельні, руки з гантелями опущені перед собою. На видиху потрібно розвести руки в сторони не вище рівня плечей, на вдиху звести назад вниз. Потрібно повторити 12 — 15 раз, після чого ускладнити: у верхній точці підйому затриматися на кілька секунд, роблячи невеликі за амплітудою міні-ривки.

 • . 3

  Вправа з імітацією ударів боксера виконується наступним чином. Треба встати прямо, руки зігнуті в ліктях на рівні пояса (стійка боксера). На видиху розпрямити руку, ніби роблячи удар, на вдиху повернути назад. Рух йде від спини до руки, при цьому працює все тіло. Вправу потрібно виконати 20 — 30 разів кожною рукою. Багато хто не знає як накачати плечі за допомогою віджимань. Насправді ж віджимання прості і їх виконання під силу кожному. Спеціальне віджимання для плечей виглядає так: потрібно спертися на руки, підняти таз вгору, ноги витягнути. Тіло повинне утворити перевернуту букву V, долоні дивляться один на одного. У такому положенні виконати віджимання 20 разів.

 • . 4

  Як зробити плечі ширші за допомогою занять спортом? Є безліч спортивних дисциплін, прекрасно розвиваючих мускулатуру плечей. Насамперед — плавання, розвиваюче не тільки мускулатуру плеча, але формує гармонійне тіло в цілому. Академічне веслування розвиває м’язи спини і грудей. Також варто звернути увагу на великий теніс, бокс, бігові лижі і східні єдиноборства. Навіть аматорський спорт привнесе новизну в тренування. Отже, вправи на плечі досить різноманітні, і абсолютно кожен може підібрати для себе найбільш підходящі, виходячи з наявного обладнання та фізичної підготовки.

 • . 5

  Таким чином, вправи на плечі досить різноманітні, і абсолютно кожен може підібрати для себе найбільш підходящі, виходячи з наявного обладнання та фізичної підготовки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :