Як збільшити швидкість інтернету на телефоні: нові технології

як збільшити швидкість інтернету на телефоні: нові технології

Вам знадобиться
 • Телефон з позитивним рахунком
 • Знання телефону та програмного забезпечення
 • Трохи часу і терпіння
Інструкція
 • . 1

  Найпершим і самим явним помічників у проблемі збільшення швидкості стане саме програмне забезпечення телефону. Напевно багато користувачів не раз бачили, як представники різних компаній говорили про те, що вони знайшли спосіб того, як збільшити швидкість інтернету на телефоні. Найпершим програмним забезпеченням пришвидшує швидкість інтернету стала мобільна версія браузера Opera. Для прискорення достатньо завантажити мобільну версію Operaі включити в ній режим турбо, який, до речі, доступний і на ПК. Суть даного режиму полягає в тому, що запит, який задав користувач, обробляється на серверах Опери і там стискається все, що тільки можна. У більшості своїй стискуються картинки, видаляється непотрібний код сторінки, іноді блокується реклама.

 • . 2

  Тепер безпосередньо про рекламу. Інтернет реклама — це справжній бич будь-якого повільного з’єднання, так як вона може забирати до 30% всього інтернет потоку до шуканої сторінці. Варто враховувати, що саме з нею пов’язані багато статті, які розповідають про те, як збільшити швидкість інтернету на телефоні. Якщо важливо отримувати саме текстову інформацію, тільки для читання, то розумним рішенням, яке значно прискорить швидкість завантаження, буде відключення подгрузки зображень. Нерідко буває так, що сама сторінка важить всього десятки або сотні кілобайт, а кількість картинок на сторінці перевалює за 3 — 6 мегабайт. Саме це і стопорить завантаження сторінок. Так що, відключення зображень буде дуже доцільним. Ще одним паразитом буде флеш вміст сторінок. Його можна бачити як на ПК, так і на телефонах. Це все та-ж реклама, але подана в зовсім іншому вигляді і по іншим технологіям. Для її відключення існую плагіни і програми, як для мобільного, так і для ПК.

 • . 3

  Ще одним дійсно чинним способом збільшити швидкість мобільного може стати відключення або блокування додатків, які лізуть в інтернет при його включенні. Більшою мірою це відноситься до сучасних мобільних пристроїв, особливо на базі Android. Це — правда, в андроиде, ледве чи ні кожне друге додаток прагне роздобути доступ в інтернет, а 50% з усіх роблять це приховано, тобто, користувач не те, що не здогадується, що ця програма лізе в інтернет, іноді він просто не знає, що програма запущенна. Всі дії відбуваються на програмному рівні скриптів і макросів. Для таких додатків придумали спеціальні програми фаєрволи. Вони дозволяють обмежити, або повністю заблокувати доступ в інтернет того, чи іншого додатка, з усіма витікаючими.

 • . 4

  Ну і, мабуть, самим останнім способом того, як значно прискорити мобільний інтернет, є перенастроювання мобільного пристрою. Для цього теж існує значна кількість софта. Він дозволяє дуже тонко і дуже точно налаштовувати будь-який пристрій під максимально можливу інтернет швидкість. Як правило, дуже популярним способом є підміна адреси DNSсервера. Також велике поширення одержав спосіб настройки типу вхідного і вихідного з’єднання. Варто зауважити, що для зміни цих даних слід знати, з чим людина має справу, а інакше можна взагалі залишитися без інтернету. Існує чимала кількість інструкцій, в яких прописані конкретні налаштування мереж, для конкретних операторів і мобільних пристроїв. При їх зміні можна домогтися приросту в швидкості до 50%, а це вже щось.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :