Як збільшити швидкість мережі в кілька разів?

як збільшити швидкість мережі в кілька разів?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Кабельний Інтернет
 • Програми-антивіруси
Інструкція
 • . 1

  Швидкість підключення до Інтернету змінюється постійно протягом всього дня. Залишилося з’ясувати головні причини падіння швидкості і знайти способи підвищення її. Один з найбільш ефективних підходів до того, як збільшити швидкість мережі Інтернет — це перехід на кабельне з’єднання. Цифрова абонентська лінія (DSL) має набагато більш низьку швидкість, ніж кабельний Інтернет. Пропускна здатність кабелів значно вище, ніж сполуки через телефонні лінії. Кабельний модем може збільшити швидкість з’єднання в 10 раз, дозволяючи знайти ефективний підхід до вирішення помилкових технічних завдань в Інтернеті, скажімо, до того, як створити гру по мережі.

 • . 2

  Дуже часто знижує якість підключення, а відповідно і швидкість, низька якість обладнання. Кабелі, що з’єднують маршрутизатори з лінією, необхідно перевірити на цілісність. Наприклад, з пошкодженим кабелем Інтернет-з’єднання може продовжувати працювати, але швидкість при цьому значно знизиться. Відповідно, необхідно не тільки знати, як правильно налаштувати мережу, але і ненадійний кабель обов’язково слід замінити. Це все, що стосується обладнання. Далі слід звернути увагу на програмні причини низької швидкості Інтернету.

 • . 3

  Однією з головних причин може бути наявність шпигунських або інших шкідливих програм, що потрапляють в комп’ютер без відома господаря. Досить часто джерелами таких програм стають сайти, що привертають увагу особливо популярними темами, наприклад, про те, як заробити в мережі Інтернет. Періодичне сканування і очищення комп’ютера від таких програм може збільшити швидкість Інтернет-з’єднання.

 • . 4

  Так само варто звернути увагу, що швидкість Інтернету знижує так само наявність різних плагінів веб-браузера. Ці доповнення сканують всю інформацію, що приходить з віддаленого сервера, у фоновому режимі. Вирішуючи питання про підключення стаціонарного комп’ютера або про те, як підключити планшет до мережі, ми вибираємо браузер, а разом з ним — рекламовані численні плагіни. Якщо відключити ці плагіни, швидкість так само зросте.

 • . 5

  Є ще одна суттєва причина зниження швидкості. Справа в тому, що браузер змушує комп’ютер постійно читати і записувати на жорсткий диск файли, які використовуються, як кеш. Своєчасне видалення кеша, а так само дефрагментація жорсткого диска так само сприяє збільшенню швидкості мережі. Все це дозволяє кожному користувачеві, залежно від виявлених проблем, значно — у кілька разів, підвищити швидкість свого обміну даними в мережі Інтернет.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :