Як збільшити швидкість мотоблока?

як збільшити швидкість мотоблока?

Вам знадобиться
 • Підвищити продуктивність мотоблока
 • Замінити шестерну пару
 • Збільшити колеса
Інструкція
 • . 1

  Багато переконалися на своєму досвіді, що використання мотоблоків в сільському господарстві або в приватному господарстві значно полегшує працю і дає якісні результат. Але не всі мотоблоки працюють однаково, через скрутне грунту мотоблоку може не хвать потужності або швидкості.

 • . 2

  Є можливість удосконалити мотоблок, підвищивши його продуктивність. Звичайний мотоблок сконструйований таким чином, що його швидкісні характеристики не завжди відповідають пропонованим вимогам. Особливо важко орати важку грунт при 3-ій передачі при невеликому газі, потужності при цьому цілком вистачає.

 • . 3

  Гірше справа йде з четвертої швидкістю, вона досить маленька. Передачі розраховані під двигун з потужністю, що становить п’ять з половиною кінських сил, а на більш якісних мотоблоках стоять двигуни близько дев’яти кінських сил, тому потрібне вдосконалена швидкісна коробка.

 • . 4

  Є кілька способів, як збільшити швидкість мотоблока. По-перше, шестеро 6 нчат пара, встановлена в колісних редукторах, повинна бути замінена. Швидкість звичайного мотоблока з двигуном три тисячі обертів на одну хвилину становить від 2, 1 до 9, 2 км / год. При цьому встановлені шестерні в колісних індуктори мають 12 і 61 зубець. Сервісний центр має можливість зробити замовлення на шестерні з 18 і 55 зубцями. Якщо поставити нові шестерні замість старих, то швидкість збільшитися приблизно в 1, 66 рази. При заміні друга швидкість мотоблока буде приблизно дорівнює 5 — 6 км / год, тоді як раніше такі нормативи видавала третя швидкість.

 • . 5

  Ще один спосіб збільшення швидкості мотоблока це збільшення коліс. Якщо встановити правильні шини більшого діаметру, то можна отримати збільшення швидкості до 1, 26 разів. Звичайні шини мають діаметр 570 мм, але якщо замінити їх новими з діаметром рівним 704 мм, то швидкість гарантовано зросте . Такі методи модернізації допоможуть значно збільшити швидкість мотоблока.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :