Як збільшити швидкість скутера власними силами?

як збільшити швидкість скутера власними силами?

Вам знадобиться
 • Інструменти
 • Допомога фахівця
Інструкція
 • . 1

  Проблеми з розгоном скутера та його максимальною швидкістю зазвичай бувають у моделей китайського виробництва. На них стоять обмежувачі швидкості, які в першу чергу призначені для збільшення безпеки. Проте поїздка через це стає не дуже комфортно, а в окремих випадках і повільної. Обмежувачі можуть бути встановлені у вихлопній системі, карбюраторі скутера або вариаторе. Доведеться довго повозитися, щоб дізнатися на практиці, як збільшити швидкість скутера. До того ж потрібно враховувати, що гарантія на скутер закінчить свою дію, якщо в двигун будуть внесені якісь зміни.

 • . 2

  Варто відзначити, що після видалення обмежувачів, максимальна швидкість скутера може збільшитися на 40%. Це важливий показник. Потенціал цього невеликого за розмірами двоколісного транспорту навмисно зменшують виробники. Незалежно від цього власники скутерів прагнуть використовувати всю потужність двигуна. Насправді, щоб здійснити зняття всіх обмежувачів, потрібно багато часу. Також не рекомендується це робити, якщо немає повної впевненості в своїх силах, тому що в кінцевому рахунку можна залишитися без даного засобу пересування.

 • . 3

  Щоб зрозуміти, як зняти обмежувач на скутері, потрібно вникнути в пристрій окремих частин двигуна, і розібратися за рахунок чого відбувається зменшення швидкості. Залежно від моделі скутера в вариаторе варто шайба або пластина, яка і обмежує швидкість. Її потрібно зняти. Спершу потрібно дістатися до варіатора, відкрутивши кришку двигуна. Після потрібно зняти кришку і крильчатку варіатора. Для того щоб видалити шайбу, потрібно застопорити колінчастий вал. Потім витягується сама шайба. Завдяки цьому ремінь варіатора НЕ виштовхуватиметься на зовнішній радіус, і максимальна швидкість скутера збільшиться.

 • . 4

  Легко звикнути до того, як їздити на скутері без обмежувача. Динаміка і час розгону зміняться. У разі, якщо ці показники залишаться практично на тих же рівнях, потрібно прибрати обмежувач у вихлопній трубі, який представляє з себе конус. Витягти цю деталь можна тільки з труб, які розбираються. Якщо вихлопна труба цільна, то додаткові обмежувачі швидкості можуть бути встановлені в карбюраторі. Вони не дозволяють до кінця відкрити заслінку. На деяких моделях чотирьох-тактних скутерів може бути встановлений інжектор, і програма управління інжекторної системою робить теж саме, що і обмежувач в карбюраторі.

 • . 5

  Якщо відрегулювати всі частини скутера і налагодити їх роботу, то параметри максимальної швидкості і часу розгону до 60 км / год збільшаться. Найімовірніше і витрата палива також зросте. Треба брати до уваги той факт, що не всі моделі скутерів мають обмежувачі. Японські виробники не встановлюють додаткових деталей, що зменшують важливі показники роботи двигуна. Тому потрібно розуміти як купити скутер, переробкою якого не доведеться займатися згодом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :