Як збільшити силу думки?

як збільшити силу думки?

Вам знадобиться
 • Десять — п’ятнадцять хвилин вільного часу
 • Місце, де можна побути на самоті
 • Чітко поставлена мета
Інструкція
 • . 1

  У переважної більшості людей думки в голові рухаються хаотично, перестрибуючи з одного предмета на інший. Їм важко зосередитися на чомусь одному, увага розсіяна, і внаслідок цього часто вони не досягають поставленого завдання. Але з цим можна і потрібно боротися, дисциплінувати власні думки для досягнення мети. Для багатьох задача: сила думки як її розвинути, — здається практично непідйомною. Насправді потрібно лише докласти трохи зусиль, і все вийде.

 • . 2

  У першу чергу слід навчитися відокремлювати себе від постійно змінюваних в голові думок, які можна порівняти з перешкодами в радіо-ефірі. Неможливо чітко сформулювати завдання, коли в голові каша зі спогадів минулого, вражень про сьогодення, обривки почутих фраз і переглянутих фільмів. А робити це необхідно, інакше нічого не вийде і мета вислизне. Так, спочатку подібне зажадає значних зусиль, але з часом, якщо не відступати від поставленої задачі, буде виходити все краще і краще.

 • . 3

  Для тих, хто поставив перед собою мету: як розвинути силу думки, — буде корисним вивчити таку вправу, як «Зупинка внутрішнього діалогу». Робиться це різними способами, ось один з них. Обов’язково потрібно розслабитися, прийнявши зручну та комфортну позу. Краще робити це сидячи по-турецьки або лежачи, при цьому очі спочатку варто закрити. Так легше відгородитися від навколишнього світу. Можна уявити, що збираєш всі думки і результати діяльності розуму в кулю, і покласти його праворуч від себе.

 • . 4

  Далі таким же чином варто позбутися від емоцій і почуттів, тільки покласти їх зліва. У голові все одно залишаться думки, але їх варто сприймати відсторонено, як ніби вони чужі. Потрібно уявляти перед очима чорний або білий екран і зосередитися тільки на ньому. Уявити, що думки відскакують від нього і зникають. Чим більше практикуватися в зупинці внутрішнього діалогу, тим буде краще виходити. Після того, як вправу досить освоєно, слід сформулювати мету, якої необхідно досягти.

 • . 5

  Наприклад, це може бути досягнення успіху на роботі або особистому житті. Відігнавши всі інші думки, потрібно постаратися візуалізувати цю мету в зорових образах, зосередитися на них. Виконувати вправу краще якомога частіше, навіть у повсякденному житті. При цьому дуже важливо не дозволяти собі негативних установок. Важливий компонент успіху — віра в свої сили. Не можна допускати й думки, що поставлена ціль не здійсниться. Цей посил потужної енергії віри людина мимоволі посилає в навколишній простір.

 • . 6

  Вже не секрет, що всі навколо нас, в тому числі і ми самі — частинки Світовий енергії. Те, що ми віддаємо їй, тут же отримуємо у відповідь. Напевно, тому оптимістичні люди часто досягають успіху в житті. Решта заздрісно називають їх везунчиками, не розуміючи, що самі могли б легко опинитися на їх місці, варто було тільки захотіти. Тільки віра у власні сили і успіх допоможе домогтися всього, що забажаєш. Всесвіт сама відшукає спосіб направити людину до бажаної мети, йому потрібно лише прислухатися до її знакам і йти у вірному напрямку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :