Як збільшити стегна в ширину?

як збільшити стегна в ширину ?

Вам знадобиться
 • Силові тренування
 • Правильне висококалорійне харчування
 • Цілеспрямованість і наполегливість
Інструкція
 • . 1

  Ідеали жіночої краси міняються кожен вік, але практично всі вони об’єднані однією загальною ознакою — спокусливою округлістю широких жіночних стегон. Недарма багато дівчат цікавляться, як збільшити стегна в ширину — адже більшості представниць прекрасної статі хочеться виглядати привабливо і жіночно. У цьому їм допоможе пара корисних порад.

 • . 2

  Ширина стегон залежить від декількох факторів. По-перше, це ширина таза, по-друге — товщина жирового прошарку; і по-третє — кількість м’язів. Будова кісток таза закладено анатомічно і може змінюватися тільки в період статевого дозрівання або після пологів, а збільшення жирового прошарку хоч і дасть потрібні обсяги, але принесе з собою целюліт і в’ялість фігури, тому залишається тільки такий спосіб, як наростити м’язи на стегнах і за рахунок розвинених м’язів домогтися спокусливою форми стегон. Але як це зробити?

 • . 3

  По-перше, м’язи можуть рости тільки від силових вправ з великими вагами. Під «великою вагою» мається на увазі такий вага штанги або гантелей, який дозволить зробити не більше 10 повторень в одному підході. Існують різні вправи для збільшення стегон, але найкращими заслужено вважаються станова або румунська тяга, гиперєкстензии, випади, присідання (як класичні, так і будь-які їх різновиди), жим ногами і сідничні місток.

 • . 4

  Однак таке розмаїття вправ для м’язів стегон зовсім не означає, що потрібно кожен день виконувати всі знайдені в Інтернеті вправи від худих стегон. Оптимальним буде вибрати кілька вправ, рівномірно розвивають всі м’язи ніг, і навантажувати стегна не більше одного разу на тиждень, щоб дати м’язам відпочити і відновитися. З часом вправи можна буде замінити іншими, щоб м’язи не звикали до однотипних навантажень і не уповільнювали своє зростання.

 • . 5

  Другий найважливіший пункт тренувань на розвиток м’язової маси — правильне харчування. Воно повинно бути більш калорійним, ніж звичайно (слід споживати приблизно на 20% більше калорій, ніж передбачено індивідуальної добовою нормою). Крім того, в ньому повинні переважати білки, повільні вуглеводи, полі-ненасичені жири. Щоб м’язи росли, слід також забезпечувати їх усіма необхідними макро-і мікроелементами, а також вітамінами. Тому харчування повинне бути не тільки висококалорійним, але і здоровим і збалансованим.

 • . 6

  Але всі вищенаведені поради будуть марні, якщо виконувати їх ліниво і недбало. Тому головне, про що слід пам’ятати, рухаючись до заповітної мети у вигляді округлих апетитних форм, — це завзятість, сталість і сила волі. Звичайно, приголомшливий результат обов’язково потребуватиме певних зусиль для свого досягнення. Але хіба цей результат не варто того?

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :