Як збільшити вологість в кімнаті?

як збільшити вологість в кімнаті ?

Вам знадобиться
 • Вологі предмети
 • Вологе прибирання
 • Ємність з водою
Інструкція
 • . 1

  Найпростіший засіб — вологе прибирання в кімнаті. У кімнаті після такого прибирання стає легше дихати. На жаль, вологість на належному рівні протримається лише пару годин. Можна розвішувати вологі простирадла і рушники в кімнатах. Повішене з вечора таке рушник вранці буде абсолютно сухим. Домашні фонтанчики, акваріуми, кімнатні рослини, вносять свою лепту в зволоження повітря.

 • . 2

  Можна поставити ємність з водою біля радіатора і обіграти все, зробивши її прикрасою кімнати. У ємність можна додати морських камінчиків, або кольорових кульок. Існують так само рослини, які ростуть у воді і це прекрасна можливість підвищити вологість повітря і прикрасити свій інтер’єр. Є ще один підручний спосіб як збільшити вологість в кімнаті.

 • . 3

  Можна біля радіаторів поставити керамічні пористі ємності з водою. У воду опустити джгути з тканини, верхні кінці прикріпити до радіаторів. Вода буде поступово випаровуватися і повітря зволожиться. Сьогодні існує великий вибір зволожуючих пристроїв. Вони теж діляться на різні види залежно від принципу роботи. Парові зволожувачі зволожують повітря за допомогою пари.

 • . 4

  Вода в приладі нагрівається і виходить у вигляді пари. Воду в таких увлажнителях можна використовувати навіть не фільтровану. Також можна в воду додавати різні ароматизуючі добавки. Ультразвукові зволожувачі розбивають воду на дрібні краплі і виштовхують за допомогою вентилятора в повітря.

 • . 5

  Розмір таких зволожувачів вельми компактний, вони безшумні і продуктивні. Але при такому принципі зволоження в повітря з НЕ фільтрування води потрапляють і солі. Вони сідають на поверхню меблів білим порошком. Тому доводиться використовувати дистильовану воду.

 • . 6

  Традиційні зволожувачі працюють за принципом холодного зволоження. Як підвищити вологість у кімнаті за допомогою такого апарата? Налити в спеціальний резервуар води. Вода випаровується із спеціальних пластин з великою поверхнею і розноситься за допомогою вентилятора. Вони економічні з точки зору витрат на електроенергію, безшумні і не перезволожують повітря.

 • . 7

  Повітря в наших квартирах дуже сухий, особливо в опалювальний сезон. Це обумовлено багатьма причинами. Наприклад, тим, що більшість будинків у містах побудовано їх дуже гігроскопічних матеріалів, які самі по собі осушують навколишнє повітря. Крім того, зимовий час, коли працюють радіатори опалення, ці матеріали з подвоєною силою вбирають вологу. Саме тому зволоження повітря так необхідно в наших оселях.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :