Як збити температуру місячній дитині?

як збити температуру місячній дитині ?

Вам знадобиться
 • Кип’ячена вода
 • Серветки
Інструкція
 • . 1

  При появі у маленької дитини будь-яких ознак захворювання, його батькам необхідно відразу ж приймати заходи, так як більшість процесів в організмі малюків протікають дуже швидко. Одним з найперших ознак захворювання, як у дорослих, так і у дітей, є підвищення температури. Для її зниження існує кілька способів. Але при використанні даних способів не варто забувати про те, що все це повинно здійснюватися з дозволу курирує дитини педіатра. Отже, як збити температуру малюкові?

 • . 2

  Нелікарські способи зниження температури у малюка можна використовувати до приходу лікаря, щоб полегшити стан дитини. У першу чергу необхідно провітрити кімнату, де знаходиться новонароджений, свіже повітря допоможе створити комфортну атмосферу для малюка. Використання кондиціонерів і вентиляторів в цьому випадку не рекомендується. Якщо дитина часто потіє, то необхідно частіше міняти його одяг і пелюшку, на якій він лежить. Також можна обтерти тіло новонародженого серветкою, змоченою в теплій воді, і зробити компрес на лоб з тканини, змоченою у воді кімнатної температури.

 • . 3

  Задавши питанням, як збити температуру місячній дитині, не варто забувати про питво. За рахунок його можна запобігти зневоднення організму малюка, а рясне потовиділення допоможе знизити температуру. Новонародженому потрібно давати по чайній ложці теплої кип’яченої води протягом дня кожні 30 хвилин. Не варто намагатися напоїти малюка більше, ніж необхідно, так як розтягнення шлунка може викликати блювотний рефлекс.

 • . 4

  Давати новонародженому будь-які ліки можна тільки після того як його огляне лікар-педіатр. Як правило, призначаються противірусні, імуностимулюючі і жарознижуючі засоби, конкретно призначені для цього віку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :