Як збити високий тиск швидко?

як збити високий тиск швидко ?

Вам знадобиться
 • Настоянка валеріани
 • Гірчичники
 • Гаряча ванна для ніг
 • Но-шпа
 • Валідол
 • Фуросемід
Інструкція
 • . 1

  Якщо людина задається питанням, як швидко збити високий тиск в домашніх умовах, то, перш за все йому необхідно переконатися в тому, що тиск дійсно є підвищеним. У деяких випадках погане самопочуття, головний біль, запаморочення можуть бути не пов’язані із зміною тиску. Вимірюється тиск за допомогою тонометра — спеціального апарату для вимірювання артеріального тиску. Зазвичай, підвищеним вважається тиск, що перевищує цифри 140 / 90. Якщо все ж вимірювальний апарат зафіксував підвищений тиск, можливо слід звернутися за кваліфікованою медичною допомогою.

 • . 2

  Слід пам’ятати, що при тиску, який перевищує цифри 210 / 120, проводити всі лікувальні заходи краще в умовах лікарні. За допомогою лікарських препаратів, введених внутрішньовенно або внутрішньом’язово, вдається збити високий тиск швидко і надійно. Як правило, для цього застосовують такі ліки, як розчин магнію сульфату для ін’єкцій — він швидко знижує опірність судин. Фуросемід — ефективний сечогінний, яке сприяє швидкому зниженню тиску. Ніфедипін в краплях і деякі інші ліки. Але всі ці препарати необхідно застосовувати тільки за приписом лікаря і під лікарським контролем.

 • . 3

  У домашніх умовах, щоб знизити високий артеріальний тиск можна зробити наступні заходи безпеки, які допоможуть прийти в нормальний стан. Перше, що потрібно зробити — це зайняти зручне положення лежачи, розстебнути одяг, звільнивши від тиску грудну клітку і живіт. Потім, якщо підвищення тиску передував стрес і занепокоєння, можна випити по 20 крапель настоянки валеріани і пустирника, настоянки півонії. При болях у серці, потрібно прийняти таблетку валідолу або капсулу Корвалмент. Можна на ікри ніг поставити гірчичники або зробити для ніг гарячу ванночку, при цьому, кров перерозподілиться до ніг і тиск трохи знизиться. Можна випити сечогінну таблетку (фуросемід) або сечогінний чай (каркаде), якщо під рукою є таблетки но-шпи, дротаверину, Папазол-прийняти 2 штуки. Якщо раніше приймалися препарати від тиску, то можна прийняти їх.

 • . 4

  Високий тиск може бути проявом як гіпертонічної хвороби, так і бути симптомом багатьох інших захворювань пов’язаних з порушенням роботи нирок, з гормональними порушеннями, діабет. Питання як збити високий тиск, слід пов’язувати з питанням як нормалізувати тиск надовго. Для досягнення цієї мети треба пройти комплексне обстеження організму, за результатами якого лікар визначить причину підвищеного тиску і підбере оптимальний препарат для лікування. Також бажано кинути палити і зловживати спиртними напоями, постаратися прибрати зайву вагу, навчитися реагувати спокійно на стресові ситуації, проводити регулярні виміри рівня тиску і записувати результати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :