Як здати квиток на літак?

як здати квиток на літак ?

Вам знадобиться
 • Електронний квиток
 • Паспорт
 • Банківська картка
Інструкція
 • . 1

  Більшість авіакомпаній сьогодні дозволяють купити квиток на літак через свій сайт. Такий квиток називається електронним, його не потрібно роздруковувати, а на стійці реєстрації в аеропорту досить показати паспорт. Електронний квиток за законом має всі властивості звичайного паперового квитка, тому його так само можна обміняти або повернути.

 • . 2

  Є кілька варіантів, як здати електронний квиток на літак. Зазвичай при покупці квитка на сайті авіаперевізника у кожного тарифу, тобто ціни квитка, є свої умови і обмеження, які поширюються на вагу безкоштовного провозу багажу, ручної поклажі та умови повернення або перебронювання. Для найдешевших квитків, що продаються за спеціальними пропозиціями, накладаються найжорсткіші обмеження — їх повернення може бути повністю заборонений, а перебронювання може здійснюватися з умовою доплати до суми тарифу економ. Наступний клас квитків — економічний, за його повернення треба буде сплатити штраф, який зазвичай становить від двадцяти до тридцяти євро. Найдорожчі квитки — гнучкого економа і бізнес-класу — можна повернути без додаткових витрат. Повернення квитка, купленого шляхом комбінації тарифів різних груп, можна за умовами жорсткішого тарифу.

 • . 3

  Наступна умова, на яке варто звернути увагу — це час, що залишився до початку передбачався польоту. Чим раніше прийнято рішення здати квиток на літак, тим більше грошей можна повернути. Як правило, за 24 години до польоту квитки до повернення або не приймаються, або при здачі утримується максимальна сума штрафу.

 • . 4

  Ще один фактор — де саме був куплений квиток: на сайті самого перевізника, у посередника з підбору найдешевших авіаквитків або в офісі турагенства або авіакомпанії. У разі, коли бронювання та купівля квитків оусществлялась на сайті авіакомпанії, потрібно строго слідувати інструкції, розміщеної там же — може бути запропоновано заповнити форму повернення на сайті або написати електронного листа в службу повернення. В останньому випадку пасажира можуть попросити надіслати номер банківської картки, з якої квитки були сплачені, і ім’я та прізвище власника картки. Повернення грошей на карту займе деякий час, від 3 днів до місяця. Важливо пам’ятати, що ні за яких умов не можна висилати нікому секретний платіжний CVV-код від карти — за допомогою нього кошти з карти можуть бути викрадені зловмисниками. У разі купівлі квитка в реальному офісі або на сайті посередника, слід звернутися безпосередньо в цей офіс або до того посереднику, який здійснював продаж квитка.

 • . 5

  Що робити в ситуації, якщо пасажир летить складним маршрутом з пересадкою, квитки придбані у різних авіакомпаній, і перший літак спізнився з прильотом в пересадочний пункт на стільки, що пасажир не зміг зареєструватися і пройти на посадку в наступний літак? Навіть у цій ситуації можна домогтися, щоб провинився авіаперевізник компенсував витрати. Потрібно знайти представника першого перевізника і попросити його зробити відмітку про час фактичного прильоту запізнився рейсу. Далі звернутися до представника авіакомпанії, літак якої відлетів без пасажира і, пояснивши причину, попросити його погасити квиток як невикористаний і або отримати за нього гроші тут же, або пізніше в місці придбання квитка. Скільки грошей повернуть, залежить від авіакомпанії — хтось нічого не повертає, деякі повертають 75% за вирахуванням штрафу. Після закінчення подорожі з першим талоном з відміткою часу і документами про повернення невикористаного квитка слід звернутися із заявою про компенсацію в провинилася авіакомпанію. Можна також докласти чек за новий квиток, за яким пасажир все ж полетів до пункту призначення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :