Як здати квиток на поїзд?

як здати квиток на поїзд ?

Вам знадобиться
 • Куплений квиток
 • Паспорт
 • Бажання здати квиток
Інструкція
 • . 1

  Якщо квиток купувався в касі залізничного вокзалу, то і повернення квитка на потяг буде проводитися там же. Для цього буде потрібно підійти до будь-якій касі і пред’явити квиток і документ що посвідчує особу — паспорт, водійські права, студентський квиток. Підійде будь-який документ, в якому є дані людини, яка набував квиток. Повернути квиток на поїзд третій особі не забороняється, якщо він пред’явить документи людини, на якого виписаний квиток.

 • . 2

  Сума, яку можна отримати за повернення квитка безпосередньо, залежить від часу його отримання. Чим менше часу пройде, тим більшу суму можна отримати. Найвигідніший термін повернення квитка, це не пізніше, ніж за вісім годин до відправлення поїзда. У цьому випадку є можливість отримає всі гроші, які були витрачені на покупку квитка. Але, цей термін відноситься до поїздів внутрішнього сполучення. Квитки на поїзд міжнародного сполучення без комісій здаються не пізніше доби до відправлення поїзда.

 • . 3

  Якщо квиток здається пізніше окресленого вище терміну, але до відправлення поїзда, то повернеться тільки вартість поїздки, а комісійні, рекламаційні й інші збори (не рахуючи страховки) не повертаються. Якщо ж квиток здається після відправки поїзда, який здає отримає половину, від вартості квитка. Буває, що відбуваються несподівані обставини. Наприклад, людина не змогла виїхати з причини хвороби або нещасного випадку. У цій ситуації необхідно пред’являти документ, в якому буде вказана причина відмови від поїздки. У такому випадку, який здає отримує всю суму квитка, виключаючи комісійний збір.

 • . 4

  Якщо потрібна інформація про те, як здати квиток на поїзд, куплений через інтернет, тоді потрібно звертатися до онлайн-консультантам сайту, на якому замовлявся квиток. Для того, щоб здати квиток не доведеться йти в касу і відстоювати величезні черги, повернути квиток можна так само, як і купували. Комісії залишаються такими ж, як і при здачі квитка в касі залізничного вокзалу.

 • . 5

  Після прочитання всіх правил, можна не переживати з приводу невикористаного квитка. Повернення грошей здійснюється навіть, якщо квиток купувався в іншій державі. У будь-якій касі видається квитанція про невикористання послуги, а за місцем придбання квитка можна повернути кошти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :