Як здати ЄДІ з англійської на 100 балів?

як здати єді з англійської на 100 балів?

Вам знадобиться
 • Завзятість
 • Працьовитість
 • Інтернет
 • Підручники
 • Репетитор
Інструкція
 • . 1

  Як здати ЄДІ з англійської на 100 балів багато хто навіть не замислюються, т. к. заздалегідь впевнені, що таке неможливо! Але ж є люди, яким таке під силу! Щороку є кілька десятків учнів, яким вдається набрати такий результат. І вони зовсім не з народження говорять англійською мовою. Весь секрет у працьовитості і правильній підготовці. Якщо не лінуватися і серйозно займатися, то такий результат під силу кожному!

 • . 2

  Англійська мова складний, але не настільки, щоб його було нереально вивчити. За роки 2 — 3 щоденних занять це цілком можливо. Але головне займатися щодня, адже 20 хвилин щоденних занять на тиждень дадуть набагато кращий результат, ніж займатися лише раз на тиждень, але зате 2, 5 години. Це вже доведено вченими і перевірено на досвіді багатьох людей, що вивчають іноземні мови.

 • . 3

  Для початку треба знайти час на заняття. Чим більше часу вдасться присвятити, тим краще і швидше буде результат. Найкраще, щоб заняття були не менше півгодини і проходили в першій половині дня, поки мозок свіжий і не втомлений. Лексика, граматика, розмовна мова — упор треба робити на всі елементи. Слід один день займатися одним елементом, а в інший день — іншим. Наприклад, перший день — лексика, другий — розмовна мова, третій — граматика. Потім повтор. І так кожного разу.

 • . 4

  Для вивчення лексики найкраще підійде читання книг з перекладом і запам’ятовуванням незнайомих слів. У тексті і зі змістом слова будуть набагато краще запам’ятовуватися. Також як і цілі фрази, і ідіоми. Варто щоразу повторювати пройдений матеріал, щоб він краще закріплювався в пам’яті. Слова треба не тільки «зазубрювати», але також намагатися при можливості їх згадувати, інакше вони перейдуть в розділ пасивної пам’яті. Коли начебто і знаєш, а вжити не можеш. Для розвитку навичок розмовної мови корисно дивитися фільми. У цьому випадку буде можливість навчитися сприймати англійську мову на слух.

 • . 5

  Для того, щоб розвинути усне мовлення, на жаль, без допомоги іншої людини не обійтися. І ця людина повинна чудово знати мову. В ідеалі він повинен бути носієм мови, т. к. в такому випадку він зможе навчити не тільки літературному мови, а й словами, фразами, використовуються в повсякденному житті. Це може бути як і репетитор, т. до і носії мови. з якими можна спілкуватися по інтернету, наприклад, використовуючи скайп. Для того, щоб навчитися мови і писемності, слід щодня розбирати і вивчати правила. А допомогти їх відточити допоможуть тести, т. к. саме вони можуть показати наскільки успішно людина засвоїв граматику. Працьовитість і щоденні заняття легко приведуть до результату в 100 балів з ЄДІ з англійської мови. Головне, не лінуватися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :