Як здати ЄДІ з суспільствознавства на 100 балів?

як здати єді з суспільствознавства на 100 балів?

Вам знадобиться
 • Допомога кваліфікованого репетитора
 • Відомості про елективних і факультативних курсах «Суспільствознавство»
 • Навчальні посібники з підготовки до ЄДІ
 • Відомості про курси з підготовки до ЄДІ
Інструкція
 • . 1

  Складність для учнів у ЄДІ становить ні скільки його трудомісткість і вимогливість, скільки нервова обстановка, адже учень вирішує долю свого надходження, а фактично і свою долю, сидячи на цьому іспиті. На сьогоднішній день існує безліч способів гідно підготуватися до такого серйозного іспиту, в тому числі і психологічні тренінги. Способи, як кажуть, на будь-який смак, колір, гаманець і розум. Цілком можливо знайти недорогий і ефективний спосіб підготовки, хоча все залежить від того, як краще людина сприймає інформацію — на слух або при читанні. Суспільствознавство складно тим, що, по-перше, вводиться в більшості освітніх програм тільки з середньої ланки (у п’ятому класі), по-друге, складно те, що терміни, знання яких гостро потрібно в ЄДІ, вводяться тільки з дев’ятого класу, тобто у школяра є всього 3 року не просто на підготовку, а на освоєння програми.

 • . 2

  Як здати суспільствознавство ЄДІ за таких умов? Безліч різних організацій пропонують безліч платних і безкоштовних курсів підготовки. Тут важливо відзначити, що будь-якому школяреві для підготовки до ЄДІ буде недостатньо звичайних шкільних уроків. Що потрібно знати, щоб здати ЄДІ з суспільствознавства крім шкільної програми? Отже, перший і самий недорогий і доступний спосіб — це самопідготовка. Потрібно придбати відразу кілька свіжих посібників з підготовки. Навіщо відразу декілька? Вони, на жаль, можуть істотно різнитися, тоді завдання на іспиті можуть стати для випускника неприємним сюрпризом. Звернути особливу увагу на термінологію даного предмета, в шкільній програмі даються терміни для загальних уявлень з дисципліни, а ЄДІ вимагає набагато більш глибоких знань.

 • . 3

  Також посібники повинні бути свіжими, тобто поточного року, тому що система ЄДІ все ще змінюється з року в рік. До речі, саме з цієї причини сподіватися на «допомогу з боку» за будь-які гроші не варто, тому що система досягла такого рівня розвитку, що всі спроби списати, підглянути, вийти в інтернет будуть практично неможливими, тому настійно рекомендується не сподіватися на те, що організатори відвернуться, заглушки не спрацюють, а вхід в аудиторії стороннім буде вільним. Треба сподіватися тільки на себе, на свої власні сили і знання. А знання ці, поки ще є час, слід поднакопить. Допомога в цьому може надати репетитор. Щоб вибрати гідного кваліфікованого фахівця, слід ознайомитися з його резюме, а також з рівнем освіти та досвіду, оскільки часто репетиторством підробляють молоді недосвідчені педагоги.

 • . 4

  Здати ЄДІ з суспільствознавства на 100 балів зможе допомогти тільки досвідчений педагог, який пройшов ще через перші етапи ЄДІ, відповідно підготував не один десяток людей і відстежити всі зміни і особливості іспиту. Індивідуальні заняття — найефективніший спосіб підготовки, але він може бути і досить дорогим. Ще один варіант підготовки — це елективні або факультативні курси в школі. Їх проводять найчастіше шкільні викладачі. Такі курси можуть бути як платними, так і безкоштовними. Ціна платних курсів варіюється від двохсот до тисячі рублів на місяць (залежно від кількості навчальних посібників).

 • . 5

  Зручні такі заняття тим, що всі педагоги знайомі випускнику, він навчився слухати і розуміти цих людей і знає їх манеру викладання вже не перший рік, до того ж набагато вільніше багато учнів відчувають себе в компанії однокласників або ровесників, ніж один на один з педагогом. ЄДІ, в тому числі і з суспільствознавства, не так страшно. Якщо людина навчався протягом всього шкільного часу і готувався додатково, то сумних і неприємних сюрпризів не повинно статися. Якщо учень емоційний і вразливий, слід ознайомитися з психологічними тренінгами з підготовки до такого складного події, як іспит. Не слід боятися, краще, поки є час, взяти себе в руки і постаратися якомога грунтовніше підготуватися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :