Як жити без сварок: думки психологів розходяться

як жити без сварок: думки психологів розходяться

Вам знадобиться
 • Сварка
 • Поради
Інструкція
 • . 1

  Люди не роботи, і звичайно у кожного є свій характер, емоції, думку і т. д. Тим для сварок безліч. Хто-то сприймає сварки легко і намагається не сприймати їх близько до серця, а хто-то дуже сильно переживає з приводу сварок. Люди лаються вдома, на роботі, на вулиці, в транспорті. . . З боку це виглядає жахливо, особливо коли сварка відбувається між найближчими людьми. Напевно, кожна людина у своєму житті задавався питанням як жити без сварок? Звичайно ж, певної відповіді на це питання немає, але можна навчитися кілька згладжувати гострі моменти у відносинах. Припустимо, коли здається, що співрозмовник не правий, не варто відразу (так сказати «в лоб») говорити йому про це. Краще, кілька призупинивши розмова (це необхідно для того, щоб остудити запал), постаратися довести (за допомогою неоспарімих фактів) свою правоту.

 • . 2

  Так, як сварки не викликають позитивних емоцій, кожна людина в міру можливості намагається уникнути цього. Спробуємо розібратися як запобігти сварку? На самому початку сварки, можна просто піти від неприємної розмови. Елементарно перестати сваритися. Так би мовити мовчання-золото! Для того, щоб співрозмовник все остаточно зрозумів, просто треба сказати: — «Я хочу залишитися при своїй думці». Ця фраза дещо бентежить, і запал сварки як правило пропадає. Ще можна спробувати запобігти або зупинити сварку елементарним гумором. Це не кожна людина вміє, але діє гумор як зупиняє засіб безвідмовно! Не дарма кажуть, що сміх продовжує життя.

 • . 3

  Але все-таки сварки іноді відбуваються, і деяких з них уникнути не виходить. Коли відносини все-таки зіпсовані, люди замислюються як відновити відносини після сварки? Звичайно, кожна людина не хоче йти на поступки, вважаючи, що, тим самим він покаже свою слабкість або правоту. А якщо подивитися з іншого боку, то за таким вчинком, як перший підійти і почати розмову, можна розглядати любов, відданість, вміння прощати, мудрість. Думається, кожна людина який не ризикнув підійти першим після сварки, задумається над тим, чому він цього не зробив і просто не поговорив в спокійній обстановці.

 • . 4

  Іноді сварки відбуваються у відносинах люблячих один одного людей. Тут дуже важливо не давати дрібної сварці перерости у великий скандал. Так, як надалі буде дуже складно відновлювати відносини і як правило камінь на серце залишається у кожного партнера. Як правило, в люблячій парі жінка відрізняється від чоловіка м’якістю і лояльністю. І вона намагається знайти відповідь на питання як уникнути сварок з коханим? Для початку спробуйте навчитися поважати думку коханої людини і спробуйте знайти правильний підхід до нього. Якщо коханий запальний, з ним треба навчитися м’яко розмова вести. Якщо коханий впертий, потрібно з ним погодитися, залишаючись при своїй думці. Якщо коханий спокійний, сварок як правило бути не повинно.

 • . 5

  Молоді люди, які тільки-тільки починають будувати відносини, при сварці дуже сильно переживають. Посварившись вони розходяться, і страждають по різні сторони барикад. Молода людина починає думати як повернути дівчину після сварки. Дівчата істоти вразливі, тому для початку потрібно відправити їй листа з освідченням у коханні, також можна під її вікнами, на асфальті написати що-небудь приємне. Жодна дівчина не залишиться байдужою, якщо для неї приготувати вечерю при свічках. За вечерею, зробити їй приємний подарунок. Або можна спробувати запросити дівчину в кіно, концерт, покататися на конях. . . Головне посміхатися частіше людям, перебувати в гарному настрої, намагатися якомога менше звертати увагу на проблеми, вести здоровий спосіб життя і жити повноцінним життям. Тоді, все буде складатися вдало і всі сварки і невдачі будуть обходити стороною!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :