Як жити після операції: психологічна реабілітація

як жити після операції: психологічна реабілітація

Вам знадобиться
 • Допомога близьких
 • Бандаж
 • Консультація психолога
Інструкція
 • . 1

  Для будь-якої людини операція — це сильний стрес, який тягне за собою безліч негативних наслідків. Одні пацієнти можуть впасти в депресію, інші відчувати почуття гострої апатії до життя, ну а третім і зовсім жити не хочеться. Таке душевне сум’яття цілком зрозуміло, саме тому, ще перед операцією, грамотний психолог проводить індивідуальну консультацію на тему: «Як жити після операції».

 • . 2

  Звичайно, людина повинна сама справлятися з пережитими подіями у своєму житті, проте допомога рідних і близьких ніколи не виявиться зайвою. У такі складні моменти реабілітації варто підтримувати постраждалу сторону, заряджаючи її оптимізмом і позитивом на подальше життя після операції. Дуже важливо не акцентувати моменти на госпіталізації, а в моменти найсильніших болів заспокоювати думками про майбутнє. До речі, щоб знизити інтенсивність больового синдрому, корисно знати, як носити бандаж після операції.

 • . 3

  Дуже багато людей, особливо жінки, дуже хвилюються з приводу свого зовнішнього вигляду після будь-яких хірургічних маніпуляцій, адже, як відомо, шрами на тілі залишаються практично на все життя. Саме тому, дивлячись на власне відображення в дзеркалі, деяким спокусниця хочеться вовком вити навіть після нешкідливого видалення апендициту. Не варто так трагічно все сприймати, а найкращими ліками стане декоративна косметика, приємна бесіда і свіжі фрукти. Так і думки про власне потворності зникнуть безповоротно.

 • . 4

  Перед тим як прибрати живіт після операції, важливо проконсультуватися з лікарем щодо своєї реабілітації. Не варто завчасно бігти в тренажерний зал і наполегливо займатися спортом, оскільки такий поспіх може тільки негативно позначитися на загальному самопочутті і спровокувати ускладнення після хірургічного втручання. Але, звичайно, помірні навантаження у фітнес центрі допоможуть привести свій емоційний стан в порядок.

 • . 5

  Є люди, післяопераційна депресія яких пов’язана з питанням, як схуднути після операції. У таких випадках, як правило, настрій піднімається після лікувальної дієти і повернення до свого звичного раціону. Також не зайвим буде знати, як набрати вагу після операції, щоб знову радіти власному відображенню в дзеркалі. Так що нормалізувати свій настрій після лікарняного ліжка цілком реально.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :