Як жити з батьками без конфліктів?

як жити з батьками без конфліктів?

Вам знадобиться
 • Увага до рідних
 • Мудрість
Інструкція
 • . 1

  Проживання на території одній житлоплощі зі своїми батьками може внести в життя більшу частку дискомфорту. Найкращим виходом із ситуації є з’їм власної квартири. Однак не у всіх є така можливість. Єдиний вихід з ситуації в даному випадку полягає в пошуку компромісу. Для початку варто згадати, що дитина залишиться дитиною для свого батька і матері, навіть якщо йому вже перевалило далеко за шістдесят. Так що про мрію про повну свободу дій, в усякому разі на час перебування під боком у своїх рідних, варто забути. А ось відстояти свої права на певну самостійність є всі шанси.

 • . 2

  Як жити з батьками без сварок і розбіжностей? Для початку треба повністю усунути їх від тієї частини свого життя, яка може привести їх у «жах». Наприклад, родичам не потрібно знати про те, що їх чадо час від часу проводить час в стриптиз-клубі або снідає в ліжку незнайомого їм чоловіки. Це той момент, коли брехня буде тільки на благо. Нехай «старики» перебувають у впевненості, що їх «роднуля» проводить час іншим, більш «благопристойним» чином. Крім усього іншого потрібно приділяти певну частку уваги своїй мамі і татові. Допомагати їм по дому, ходити з ними на різні заходи, ні в якому разі не ігнорувати сімейні свята, навіть якщо вони часом і здаються нудними. Таким чином вдасться уникнути закидів у тому, що дитина забуває про своїх рідних.

 • . 3

  Так як жити з батьками без конфліктів не вийде, необхідно опанувати мистецтвом, що дозволяє звести нанівець зароджується сварку. Наприклад, переводити розмову в жарт, відволікати увагу співрозмовника на більш приємну тему або повністю припиняти діалог. Якщо все-таки сварка відбулася, не обов’язково чекати, поки кривдник зробить перший крок. Вибачитися самому непросто, зате це вибачення покаже батькові, що їх чадо вже далеко не жовторотий пташеня, а сформована особистість, здатна здійснювати по-справжньому дорослі вчинки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :