Як жити з батьками чоловіка?

як жити з батьками чоловіка ?

Вам знадобиться
 • Весілля
 • Проживання
 • Проблема
Інструкція
 • . 1

  От і залишилося позаду одна з найщасливіших і довгоочікуваних подій у житті молодят — весілля, позаду і медовий місяць, настали будні і вашій родині. Саме в цей час гостро постає квартирне питання. З ким, як і де і будуть жити молоді? Багаторічна практика показала, що життя поколінь батьків і дітей дуже складна під одним дахом. У нинішній час, коли тільки — тільки починає зароджуватися нова осередок суспільства, нерідко молодята стикаються з такою ситуацією, як відсутність власного житла. Виникає багато питань: чиї батьки дадуть притулок молодих, як жити з батьками під одним дахом? Хто погодитися ділити з вами квадратні метри. Так чи інакше, скрізь є свої нюанси.

 • . 2

  Ось деякі ми і розглянемо. Як і в будь-якій ситуації присутні і позитивні і негативні сторони цього життя. Плюси спільного життя: вам не потрібно буде витрачати свій бюджет на житло, придбання меблів, ремонт, побутову техніку. Ви можете надавати один одному взаємну допомогу: у веденні господарства, виховання дітей, ремонт і будівництво. Є й мінуси, наприклад: якщо фінансово ви з чоловіком залежні від батьків, ви звикаєте використовувати свої заощадження тільки на себе, на потреби вашої родини і вже не зможете правильно спланувати сімейний бюджет, якщо батьки будуть надмірно опікати вас — ви не зможете знаходити вихід з складних ситуацій, розучилися приймати самостійні рішення. Ви будете сподіватися на їх допомогу. Як жити з батьками чоловіка мирно і дружно?

 • . 3

  Відповідь проста! Якщо з перших днів спільного життя з батьками у вас з’явилися непорозуміння, вони мають властивість поступово посилюватися і неприязнь один до одного з кожним днем буде тільки рости. Постарайтеся не втратити дорогоцінний час, коли можна буде налагодити відносини з меншими «втратами». Якщо проблема все ж виникла, не потрібно йти від неї. Правильніше за все буде вирішити її спільно, в присутності всіх членів сім’ї. Обов’язково проявляйте повагу і розуміння до думки батьків, залишайтеся спокійні і тактовні в будь-якій ситуації, ніколи не треба підвищувати голос. Змиріться і приймайте батьків чоловіка, як своїх, адже тепер це і ваша сім’я. Не дозволяйте дрібницям зруйнувати створений союз, адже все тільки починається!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :