Як зібрати дитину в перший клас?

як зібрати дитину в перший клас?

Вам знадобиться
 • Відчутна сума грошей
 • Список речей
 • Достатня кількість часу
Інструкція
 • . 1

  Зібрати дитину в перший клас не так складно, як може здатися. У першу чергу потрібно скласти список необхідних речей, в який неодмінно увійде шкільна форма, якщо така передбачена в навчальному закладі, який буде відвідувати ваш дитина. Якщо ж форма не передбачена, купується комплект парадного одягу.

 • . 2

  Це дещо сорочок, не менше двох пар штанів, два комплекти термобілизни, велика кількість шкарпеток, зручна змінне взуття, бажано, зі світлою підошвою, щоб не бруднила підлогу, спортивна форма і кросівки — для хлопчиків . Колготки та білизна веселеньких забарвлень небажані. Для дівчаток набір схожий, тільки замість сорочок потрібні водолазки і блузи, замість брюк — спіднички, також термобілизну (один комплект), теплі і більш тонкі колготки (кілька пар), спортивна форма, кросівки, шкарпетки, змінні туфельки.

 • . 3

  Канцелярські речі — ручки, олівці, гумки, циркуль, лінійка, точилка. Краще придбати готові набори, які акуратно розкладені в зручному пеналі. Також знадобляться пензлика та фарби для малювання, альбом А 4, пластилін, кілька жорстких папок формату А 4.

 • . 4

  Окрему увагу варто приділити зошитам, вони не повинні бути занадто яскравими, щоб не відволікати дитину від навчання, але, тим не менш, бути красивими, адже навчання має приносити дитині позитивні емоції. Прописи необхідно придбати такі, як скаже вчитель, але часто в школах просто збирають гроші і закуповують прописи на всіх першокласників. Підручники, список яких вам надасть вчитель, купувати необхідно строго за списком, перевіряючи рік випуску, видавництво та авторів.

 • . 5

  Окрему увагу необхідно приділити покупці якісного ранця. Він повинен бути не занадто великим, але й не менш формату А 4, адже дитині потрібно буде покласти туди альбом. М’яка ортопедична спинка, широкі зручні лямки, не врізатися в плечі, з регуляторами довжини. Ранець неодмінно повинен бути красивим і подобатися вашій дитині.

 • . 6

  Зібрати дитину до школи за пару годин не вийде, тому на покупку всього необхідного потрібно виділити час, в серпні починають працювати шкільні базари, які не варто обходити стороною. На них можна знайти практично все потрібне за більш демократичними цінами. Прості олівці, ручки, ластики, тонкі зошити краще купувати оптом, скооперувавшись з батьками майбутніх однокласників вашої дитини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :