Як зібрати гроші на операцію дитині?

як зібрати гроші на операцію дитині?

Вам знадобиться
 • Документи
 • Доступ до інтернету
 • Благодійні фонди
 • Кваліфікований лікуючий лікар
Інструкція
 • . 1

  У сьогоднішньому світі все більше дорослих, а частіше і дітей, потребують проведення операції, яка може тим чи іншим чином вплинути на подальше життя людини. Для того щоб зрозуміти, як зібрати гроші на операцію і правильно все організувати, буде потрібно якийсь певний відрізок часу. Перш, ніж почати збирати гроші на операцію, необхідно підготувати всі відповідні документи, які можуть знадобитися в цій справі. Це може бути як медична довідка, так і виписка з історії хвороби. В даний час гроші на операцію можуть бути зібрані різними методами. Найефективнішими є методи засобів масової інформації або бокси, на яких розміщена фотографія людини і викладена його проблема з проханням про допомогу.

 • . 2

  Після проходження довготривалого лікування з безліччю операцій, виникає питання — «як повернути гроші за операцію?». Податковим кодексом передбачена подібна ситуація. Є можливість повернути 13 відсотків від вартості операції в тому випадку, якщо операцію переніс громадянин держави, який має постійне місце роботи і справно платить прибуткові податки. У такому випадку, він може повернути гроші за операцію, яку перенесли її дружини або діти, віком до 18-ти років. У нашій країні прийнято вважати, ніби медицина безкоштовна. Однак якщо гостро стоїть питання про платну операції, але зовсім немає ідей, як оплатити операцію, то слід з’ясувати, чи не відноситься дана операція до числа тих, які проводять безкоштовно.

 • . 3

  Важливим моментом буде консультація з лікуючим лікарем — він може пояснити, як зручніше буде проводити оплату і на скільки частин її можна розділити. Якщо оплатити операцію самостійно немає можливості, слід поспілкуватися з благодійними фондами і спробувати зібрати необхідну суму спільно. Як отримати направлення на операцію? Для того щоб потрапити на необхідну операцію, перш за все, слід звернутися до лікаря за місцем проживання. Саме він дає напрямок, по якому пацієнт може реалізувати свої права на вибір медичної організації для надання спеціалізованої медичної допомоги. Іншими словами, після отримання направлення пацієнт має право самостійно вибрати медичну організацію, в якій буде зроблена операція.

 • . 4

  Після операції постає ще одне питання — «чи варто, а головне — як віддячити лікаря після операції?». Якщо по приїзду з лікарні присутнє почуття задоволеності, а не злості, як буває в деяких випадках, то можна віддячити лікаря за його роботу. Якщо ж такого немає, і лікар залишиться «без подяки», то переживати не варто, так, як страхова компанія і держава може його самостійно заохотити допомогою надбавки до зарплати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :