Як зібрати мотоблок?

як зібрати мотоблок?

Вам знадобиться
 • Інструкція з експлуатації
 • Малюнки та креслення пристрою
 • Ключі і викрутки
Інструкція
 • . 1

  Будь господар заміського ділянки хоче працювати продуктивно і отримувати хороший урожай. Саме тому багато набувають таке пристосування, яке замінює і лопату, і граблі — мотоблок. Цей агрегат швидко справляється з польовими роботами. Купувати мотоблок краще в спеціалізованому магазині, де можна вибрати модель відповідно до її призначення, якістю і ціною. Але ось помічник куплений і доставлений на дільницю. Як же його зібрати? Інструкція з експлуатації. Роботу з будь-яким пристроєм потрібно починати з вивчення названого документа. Саме інструкція дасть чіткі рекомендації не тільки по збірці, а й по догляду за використовуваної технікою.

 • . 2

  Малюнки та креслення пристрою. Мотоблок може мати різну конструкцію, дізнатися про яку можна з тією ж інструкції з експлуатації. Зазвичай на малюнках підписані всі деталі. Крім цього в таблиці під кресленнями можна знайти характеристики цих елементів, що дозволяє в разі поломки легко підібрати заміну. Вивчивши спочатку малюнок всього мотоблока, можна переходити до креслень окремих його деталей. А от порядок складання буде зворотним. Спочатку потрібно зібрати більш дрібні деталі, а потім з’єднати їх в цілу конструкцію.

 • . 3

  Ключі і викрутки. Збірка сільськогосподарської машини пройде швидко, якщо під рукою буде матися набір потрібних інструментів. Наприклад, виробник «PARMA» в інструкції прописує, в якому порядку, за допомогою чого і як зібрати мотоблок, зроблений на однойменному заводі. Для початку в отвір вставляється шестикутний вал, потім встановлюються стопорні накладки, які закріплюються гвинтами. Потім за допомогою шплінта балансуються колеса і кріпиться важіль перемикання передач, причому його ручка повинна знаходитися в нейтральному положенні. Останнім етапом буде регулювання троса зчеплення. Після проведених маніпуляцій необхідно переконатися, що всі болти зафіксовані з сполучної силою, зазначеної в інструкції, і тільки після цього можна провести заправку і завести мотоблок. Обов’язково потрібно дотримуватися техніки безпеки при роботі з цим сільськогосподарським пристроєм.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :